Pitanje za sve win 8 i win 10 technical preview...!!!

Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Zanima me da li je moguca samo nadogradnja sa win 8 na win 10 technical preview bez gubitka fajlova podesavanja i slicno??

I da li je otvoren windows store za win 10 technical preview za preuzimanje aplikacija?
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Za nadogradnju ne znam ali sam pročitao negde da se može legalno skinuti sa M$ sajta. Ne zanima me još jer je sigurno veoma bugovita....
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
25.09.2009
Poruka
1.260
rana beta verzija, njbolje sacekati finalnu verziju.
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Vec sam preuzeo beta verziju sa aktivacionim kljucem sa Microsoft sajta... Koliko vidim po raznim video tutorijalima da ima bugova i nema bas mnogo izmjena u odnosu na win 8. Mozda je najbolje sacekati 2015 godinu dok oni sve to srede kako treba...
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Moguća je nadogradnja sa Win 7 a samim tim i sa Win 8. Ali nadogradnja nine preporučljiva pošt može dovesti do kraha čitavog OS-a. Ja sam Windows 10 instalirao na drugoj particiji i napravio dual-boot. Što se bagova tiče ja nisam naišao na puno njih. Imam recimo problem sa skrolovanjem pomoću točkića miša u nekim aplikacijama. To me malo iritira. Postojao je i problem sa sporim paljenjem i gašenjem računara ali je taj problem brzinskim updateom koji je poslat korisnicima ispravljen. Nisam, doduše, instalirao preveliki broj programa tako da ne mogu da tvrdim da je sistem potpuno stabilan. Ali generalno za ranu verziju dobro radi. I jedna mala opaska - pre bih rekao da se u odnosu na Win 7 nije puno toga promenilo a ne na Win 8 :-D Po meni je ovako Win 8 trebao da izgleda.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
3
Vec sam preuzeo beta verziju sa aktivacionim kljucem sa Microsoft sajta... Koliko vidim po raznim video tutorijalima da ima bugova i nema bas mnogo izmjena u odnosu na win 8. Mozda je najbolje sacekati 2015 godinu dok oni sve to srede kako treba...
...samo da dodam W10 TP bi trebalo da bude pravi OS za desktop racunare, a ono cudo od 8.1. da se razvija za tuch
instalirao aplikacije i sve radi super( office 2013, adobe, ...) osim aimp playera,koji kasljuca, testirao tri free antivirusa rezultat: ”ubise” masinu, uspore sistem do 2x (avira pogotovo), inace interfejs bi morao da pretrpi izmene , sistem sa virtualnim desktopovima je jadan i smesan u odnosu na linux; Store nefunkcionise u TP (sto je i logicno)
 
Natrag
Top