Pitanje za Jehovine svedoke:

Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Moze li ijeda Jehovin svedok da dogovori na ovo pitanje:
Poznato nam je da ste godinama propovedali da je svaki dan stvaranja trajuao 7000 godina.
Da li to jos uvek verujete i ucite, ili ste to promenili? Ako ste promenili moze te li nam reci kako sada ucite?
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Moze li ijeda Jehovin svedok da dogovori na ovo pitanje:
Poznato nam je da ste godinama propovedali da je svaki dan stvaranja trajuao 7000 godina.
Da li to jos uvek verujete i ucite, ili ste to promenili? Ako ste promenili moze te li nam reci kako sada ucite?

Poštovani Marko moraših pustiti u kuću ondaće dati objasne
[raw]<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/a7qnp0u6zl4" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>[/raw]
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Poštovani Marko moraših pustiti u kuću ondaće dati objasne
[raw]<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/a7qnp0u6zl4" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>[/raw]

Dobro jutro Antoniadz, drago mi je da si tu sa nama.
Pustam ja njih rasirenih ruko kad god zazvone na moja vrata, ali cim im postavim neka od ovih pitanja od kojih svi bese, popegnu kao djavo od krsta.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
PITANJE: Zbog cega ste u listi hronologije u knjizi, Istorijska knjiga Jehovinih svedoka isdatu 1993. godine IZOSTAVILI TAKO ZNACAJNE DVE GODINE: 1925. i 1975.?
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Zaokret je veom zauzet sa svojim stabom za dizinformaciju pa jos nije stigao da smisli odgovor na poslednje pitanje.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Priblizio nam se Stab za dezinformaciju nadamo se da ce nam Zaokret odgovoriti na pitanje koje smo mu postavili.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Pitanje: Mozetre li nam reci, koliko puta ste prorekli datume kada ce poceti Armagedon i doci kraj sistema ovoga sveta?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pitanje: Mozetre li nam reci, koliko puta ste prorekli datume kada ce poceti Armagedon i doci kraj sistema ovoga sveta?

Šta ih pitaš kada njih svejedno nema i rijetko dolaze ovdje izbombraduju nas komentarima i odu?

Njih uopšte ne zanima šta ćeš reći ti i bilo kod drugi.

Drugim riječima zašto sebe ponižavaš,a samim tim na neki način i nas ostale otvarajući teme o JS i time hraneći njihov ponos i uvjerenje da su crkva Božja.

Jer njima godi da se drugi bave sa njima. Oni ne poštuju sagovornike što sam i pokazao gore u komentaru.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Šta ih pitaš kada njih svejedno nema i rijetko dolaze ovdje izbombraduju nas komentarima i odu?

Njih uopšte ne zanima šta ćeš reći ti i bilo kod drugi.

Drugim riječima zašto sebe ponižavaš,a samim tim na neki način i nas ostale otvarajući teme o JS i time hraneći njihov ponos i uvjerenje da su crkva Božja.

Jer njima godi da se drugi bave sa njima. Oni ne poštuju sagovornike što sam i pokazao gore u komentaru.

Tripo, da li se secas da su JS bili zauzeli skoro celu prvu stranicu tema ovog foruma.
A kad sam otvorio teme o njima, pobegli su. Zaokret je jos uvek tu, ali sedmicama nije se oglasio. Mene ne zanima sta ce oni reci o nam, nego me zanima kako sada veruju, jer ima se stalno ucenje menja.
Ne mislim bas da se mnogo raduju zbog teme Hronologija JS, jer u tome nema nikakve pohvale za njih, osim sto ja priznajem da niko ne radi svedocenje od kuce do kuce kao JS.
 
Natrag
Top