Pitanje vezano za werless??

Član
Učlanjen(a)
05.08.2010
Poruka
3
pozz svima
kodmene je net werless imam router i antenu dali ja mogu kako njega ubrzati dali postoji neki nacin da se ubrza konekcija sad mi je download 1024kb/s a upload 256kb/s hvala svima....
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
64
Mozes zovi provajdera i plati koliko trazi za vecu brzinu i to je to.
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
84
Ne možeš ubrzati, imaš koliko plačaš odmosno koliko ti puste.
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2010
Poruka
8
pozz svima
kodmene je net werless imam router i antenu dali ja mogu kako njega ubrzati dali postoji neki nacin da se ubrza konekcija sad mi je download 1024kb/s a upload 256kb/s hvala svima....

Pretpodstavljam da čovjek pita za wireless brzinu, no zapravo se njegovo pitanje odnosi na povećanje internet brzine koja zapravo ovisi o ISPu tj. poslužitelju internet usluga (T-com itd). Pošto mislim da tvoj router poslužuje veće brzine od koje si naveo (po 100Mbita u downloadu itd)...

Kao što je čovjek gore iznad napisao, moraš se uputiti do svog poslužitelja internet usluga i zatražiti povećanje brzine, što će te naravno dodatno koštati u odnosu na sadašnju pretplatu.

Nadam se da sam pomogao

LP ;)
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Ko sto su ti vec do sada pojasnili, jedini nacin da povecas brzinu je da dodatno platis mada ne razumem cemu brzi internet od tog koji vec imas, sasvim je zadovoljavajuci. Do skora nam je bio dobar i dial up sa 20-30 kb/s a sada je spor 1mb/s ?
Ja na primer imam adsl 1024/128 ali realno retko kad predje 800/60. i sasvim zadovoljava moje potrebe, gledam online filmove, spotove, downloadujem.....
 
Natrag
Top