Pitanje u vezi laptopa

Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
47
da li je istina da na laptopima igrice stopaju? reko mozda ekran na laptopu ima slabiji performans nego monitori, mozda slabiji framerate ili nesto?
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2011
Poruka
2
Imam lap top preko 2 godine i sve radim na njemu,ponekad igram igrice i po vise casova dnevno...Retko kad sam imao problemima sa njima,ponekad oce da seckaju, i da se samo ugasi odjednom ali to je zbog kulera koje treba redovno da se cisti...A to do monitora mi nije poznato,tako da kad meni krene neka igrica da secka,samo ga otvorim i ocistim kuler(sada nije pod garancijom pa to radim,ali ukoliko ti je lap top pod garancijom,daj ga njima neka odrade taj posao)
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
47
ahhaaa, a ja se prepao reko mozda je ekran tanak pa nema performans i ne moze podnijeti kao monitor pa ako je frame rate brz on preskace ali ok skontao sam sad, hvala
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nije to do monitora vec do graficke, jednostavno integrisani cip se ne moze porediti sa eksternom memorijom, uostalom, laptopovi nisu za igrice, radije kupi fixni racunar
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
kod njih je dosta jeftinije nego kod nas, mozda oko 350e
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
da ali ako je na laptopu u pitanju recimo graficka ATI Mobility Radeon HD 4250, ne bi trebalo da stopa?
Ako spustis rezoluciju i iskljucis neke napredne rezime u igrici trebalo bi da radi
ja imam MSI CR630 sa AMD HD4270 i igrice solidno rade (stalker, new vegas...)
 
Natrag
Top