Pitanje u vezi Amazon Fire TV Stick

Učlanjen(a)
21.01.2015
Poruka
44
Pitanje Glazi ovako.

Kupio sam i Amazon Fire TV Stick I mogu vam reci da je odlican . Uspeo sam da ubacim Kodi na njega. I radi fenomenalno.

Probao da ubacim jos jednu Aplikaciju koja se zove Global GO Aplikacija se pokrene ali kada treba da odaberem u kojoj sam provinciji ne moli da selektujem kockicu
Da li je neko probao ovo?
 
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
120
tesko ces naci to ovde zemljace, retko ko ima amazon fire tv, mozda reddit ili xda,

ja sam nasao ovu temu nadam se da nije protiv pravila ovog foruma
Kod:
http://forum.xda-developers.com/fire-tv/help/location-services-settings-apk-rooted-t2966772
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
21.01.2015
Poruka
44
Hvala probao sam ali i dalje ne ide postavio sam pitanje pa cu da vidim
 
Učlanjen(a)
08.11.2021
Poruka
27
Da ne otvaram novu temu koristim Fire Stick 4K i prezadovoljan sam. Kupljen je namenski samo za TiviMate, Rokkr i HBO GO tako da radi savrseno. Instalirao sam Aurora store, Aptoide, YouTube Vanced i naravno Mouse Toggle. Preko Downloader-a na firesticklab.com i troypoint.com imate sve sto vam treba a preko mobilne aplikacije Apps2Fire mozete prebaciti aplikacije iz telefona na stick a za prebacivanje apk najbolje je da instalirate i na telefon i na stick Send Files to TV.
Imao sam Mi Box S, Mecool KM6 Deluxe Edition i EON Box OTT i slobodno mogu da kazem da fire stick radi bolje od boxeva koje sam imao za namenu za koju ga koristim.
 
Natrag
Top