Pitanje samo!

Učlanjen(a)
16.06.2015
Poruka
7
Da li je moguce preko KODI (program nekada se zvao XBMC ili kako vec) gledati nasu televiziju besplatno? Google me je doveo ovde i pokusavao sam da pratim upustva koja su vec postavljena ali su svi linkovi zastareli itd. Stvarno se slabo razumem u sve to pa samo pitam.
Unapred hvala.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Da, moguce je... Uputstva su uglavnom validna iz novijih postova...
 
Učlanjen(a)
16.06.2015
Poruka
7
Ne znam dal' je zbog pravila foruma moguce ostavljati linkove pa necu da rizikujem ali listam vec 5,6 sati forum i gde god sam pokusao uglavnom radi i onda dodje do nekog dela kada nesto nije u redu. Gde mogu da nadjem step by step a da je validan, tj jel' to uopste izvodljivo?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Pa ne razumem sada da li su potrebna uputstva za kodi ili za domace kanale.
Sto se tice kodija ima previse stvari da bi se jednostavno reklo.
Na ovoj adresi se moze skinuti prekonfigurisan kodi sa vecinom addonova.
Kod:
http://www.tvaddons.ag/tvmc-windows/

Sada jednostavnog uputstva nema ali mozete koristiti pretragu i naci sta vas zanima. Neke stvari su malo drugacije,a li uputstva su generalno vazeca. Takodje morate pogledati teme do kraja, jer neki put su dodati izmenjeni linkovi i slicno u kasnijim postovima...
Evo recimo par tema koje bi ste mogli da pogledate:
Kod:
http://serbianforum.org/search/2148855/?q=xbmc+instalacija&o=relevance&c[node]=392

Uglavnom moracete da ulozite malo truda dok ne savladate osnove kodija, pa cete onda moci i preciznije pitanje da postavite...
Sto se tice linkova, postavljanje linkova je dozvoljeno ali uredjeno pravilima na razlicitim podforumima, kao i opstim pravilima... Pa u zavisnosti na kom delu foruma se nalazite, i od sadrzaja koji linkujete vaze odredjena pravila za postavljanje linkova... Za vise detalja pogledajte pravila foruma i uputstva:
http://serbianforum.org/forums/pravila-i-tutorijali-foruma.93/
 
Učlanjen(a)
16.06.2015
Poruka
7
Okej. Zahvaljujem se na odgovoru. U principu citam po forumu vec 5,6 sati i skontao sam dosta stvari jos samo jedno kratko pitanje. Sto se tice liste za LIVE-TV (ono sto je u formatu .m3u) to moram sam da nalazim streamove za mene,da? Od Vas moze da se uzme onaj EPG i logo kanala?
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
151
Okej. Zahvaljujem se na odgovoru. U principu citam po forumu vec 5,6 sati i skontao sam dosta stvari jos samo jedno kratko pitanje. Sto se tice liste za LIVE-TV (ono sto je u formatu .m3u) to moram sam da nalazim streamove za mene,da? Od Vas moze da se uzme onaj EPG i logo kanala?

Po meni je jednostavnije skinuti addon koji sam konfigurise i podesi Kodi A naci ce neke filmske kanale itd itd!E sad jedino za stream nasih kanala to bi morao sam da podesis u Kodiju!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Pa ovaj prekonfigurisani su i radili ovi iz fusion, mislim da ste verovatno na taj addon mislili... Tako da bi trebalo da je isto..
Sto se tice gledanja tv-a, sve je takodje detaljno objasnjeno na forumu, ali da preporucljivo je imati vlastitu m3u listu...
 
Učlanjen(a)
16.06.2015
Poruka
7
Razumem ja to, ali meni do filmova itd, meni je najvise zbog Sport klubova ,Arene itd. Samo zato mi i treba ovaj "Live tv".
I naravno da bi trebalo imati svoju tu listu ali za mene kao pocetnika nije tako lako da to napravim tek tako, pogotovu ne znam ni gde bih mogao da nadjem stream koji radi. No to nije Vas problem, hvala na odgovorima u svakom slucaju.
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
151
Pa ovaj prekonfigurisani su i radili ovi iz fusion, mislim da ste verovatno na taj addon mislili... Tako da bi trebalo da je isto..
Sto se tice gledanja tv-a, sve je takodje detaljno objasnjeno na forumu, ali da preporucljivo je imati vlastitu m3u listu...

Da na to sam mislila na Fusion kad ga instalira u okviru addona ima opcija za maitrance tool config wizard izabere svoj OS i pusti da addon odradi ostalo pa posle ono sto mu ne treba samo jednostavno ukloni!Na kraju samo ce morati da iskljuci onaj twiter sto stalno prijavljuje gresku ko to nisu do sad resili!

 
Natrag
Top