Pitanje oko RAM memorije bitno!

Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Evo jos nesto, probao sam samo tu ram memoriju od 2gb i evo
Kod:
http://www.dodaj.rs/f/2h/g4/4PRvcOlt/untitled.png
. Znaci kao da je od nje upotrebljivo samo 1gb. :/
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Nikad to nisma radio, treba mi samo gde je taj jumper i baterija? Nisam bas nesto pro sa tim kompjuterima, znam ponesto :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Obicno se dzamper nalazi oko baterije na kompu i ima tri kontakta.Dzamper je nakacen na srednji i desni kontakt,a ti treba da ga prebacis na srednji i levi i da drzis 30-ak skundi i posle da vratis i onda ce se BIOS resetovati i vratiti komande na fabricke,to jest pocetne,ali sto rece Quronja i za to treba da bude ugasen komp.Ali bolje bi ti bilo da skines program AIDA64 Extreme i da stavis taj RAM od 1GB i da vidis, tacno ce ti taj program ocitati parametre tog RAM-a i posle kada budes mogao dokupis istih parametara posto ces znati tacno koji je i stavis ih.
 
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Da vas ne mucim i ne smaram vise, otisao sam kod druga on ima amd, a palo mi na pamet da taj ram sto ja imam je navodno preporucen za amd ploce, pa sam njemu ostavio tu a od njega uzeo drugu kingstonovu i pise mi norlamno 3gb :) Hvala svima i izvinite na smaranju. Pozdrav!
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Da vas ne mucim i ne smaram vise, otisao sam kod druga on ima amd, a palo mi na pamet da taj ram sto ja imam je navodno preporucen za amd ploce, pa sam njemu ostavio tu a od njega uzeo drugu kingstonovu i pise mi norlamno 3gb :) Hvala svima i izvinite na smaranju. Pozdrav!

Pogledaj gore visočije i vidjet ćeš da sam ti to već preporučio...
 
Natrag
Top