Pitanja u vezi HTC HD2 ???

Član
Učlanjen(a)
11.09.2010
Poruka
16
Htc si jos tu, imam pitanje za tebe, jos nisam uzeo telefon, planiram ovih dana.
Uzeo bi nesto sa qwerty tastaturom, svidja mi se nokia e7, sta mislis o njemu, ili mozda imas nesto drugo da preporucujes,
ili htc neki ili bilo koji pozz
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
25
ja imam htc hd2 android i ne mogu da ga povezem sa usb (povezem ga i pise mi da je povezan na telefonu ali komp.nista ne pokazuje)i ne izbacuje mi da izaberem opcije i molio bih vas da mi neko pomogne i bio bi mu veoma zahvalan.
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
1
kako da pored slika u media playeru pustim i klipove.sta da instaliram
 
Član
Učlanjen(a)
10.03.2012
Poruka
1
Pozdrav svima!!!
Imam jedno pitanjce vezano za HTC HD2?! Hteo bih da ubacim teme koje sam skinuo sa neta,e sad kad ih prebacim u telefon tj na karticu u folder program files(inache poseduje windows os) i udjem na neku od tema,on mi da opciju da zamenim temu ali samo one koje su na telefonu,a ta tema preko koje sa ushao nigde nema! Unapred HVaLa!!!
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2012
Poruka
1
HTC HD2 wm 6.5 , ne radi mi DISPLAY BACKLIGHT CONTROL! Naime prvih 20% normalno povecava nivo svijetla a onda ostaje na isto do kraja.
ako neko zna sta je problem bio bih zahvalan ako mi pomogne...
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2010
Poruka
7
Evo vidm da ti nije niko pisao odavno pa ako si tu jos de mi molim te daj neko upustvo ili neki sajt kako cu izbrisati njegos OS i staviti novu nadogradnjuHTC HD2
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
3
pao mi je wildfire i sada dugme na vrhu za paljenje ne radi...isto kada neko zovne tel radi i kada zaspi ne mogu da ga probudim...moze pomoc...sta je slomljeno,koliko para za popravku?
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2011
Poruka
131
Ovde mi mozete postavljati pitanja ili neke predloge u vezi HTC HD 2 ali i drugih HTC modela . . . Trudicu se da sto pre odgovorim na vas post :) . . . u interesu mi je da vam pomognem i uvedem vas u HTC svet telefona :)

Skoro sam kupio polovan HTC HD2 i on u sebi ima

OS version 5.2.2 1913
Manila version 2.5.20181527.0
Rom version 3.14.405.2 (04666)
Rom data 29.9.2010

KOJA JE NOVIJA VERZIJA SOFTVERA,INACE RADI NA Windows operativnom sistemu

Unapred hvala
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Pozdrav momci, nisam bio dugo na forumu, jer nemam vremena.

Ukoliko jos niste resili probleme, molim vas posaljite mi PM i pokusacu da vam pomognem.

Sto se tice Gall-a.

Gall, najbolje je da na njemu podignes neki stariji Android OS, WIN je zastareo i sve je gori i gori.
Pozdrav!

Btw. skoro sam kupio novi HTC One X i odlicno sljaka, preporucujem svakom!
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2011
Poruka
131
Pozdrav momci, nisam bio dugo na forumu, jer nemam vremena.

Ukoliko jos niste resili probleme, molim vas posaljite mi PM i pokusacu da vam pomognem.

Sto se tice Gall-a.

Gall, najbolje je da na njemu podignes neki stariji Android OS, WIN je zastareo i sve je gori i gori.
Pozdrav!

Btw. skoro sam kupio novi HTC One X i odlicno sljaka, preporucujem svakom!

Pozdrav.
Motherfucker xD ....jedno pitanje posto sam nov u ovome
-Zasto preporucujes neki stariji OS i molim te koji hvala
 
Natrag
Top