Pitanja u vezi HTC HD2 ???

Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Ovde mi mozete postavljati pitanja ili neke predloge u vezi HTC HD 2 ali i drugih HTC modela . . . Trudicu se da sto pre odgovorim na vas post :) . . . u interesu mi je da vam pomognem i uvedem vas u HTC svet telefona :)
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
10
Pozdrav imam jedan problem svaki put kad hocu instalirati neku aplikaciju na moj htc hd2 dobijem poruku da je instalacija neuspesna sve aplikacije koje imam su ekstenzije cab zato mi nije jasno zasto nece instalirati aplikacije unapred hvala za odgovor ako imas neko resenje
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Brate imao sam slican problem, to je do vrste aplikacija ima nesto meni izlazi APPLICATION IS NOT VALID FOR POCET PC!!! ....... to znaci da ta aplikacija nije validna za HTC HD2 Probaj sa ovim sajtom HTC Apps – HTC Games and Applications .......
ako oces jos aplikacija ostavi post dacu ti jos STRANICA :) ......... pozzzz :)
 
Član
Učlanjen(a)
11.09.2010
Poruka
16
Pozdrav, ja imam neka pitanja o HTC telefonima, kakvi su telefoni, jel valjaju za nesto, hocu da uzmen HTC TOUCH PRO2, kakav je to telefon dal mozda znas, ili mozda mozes da mi preporucis neki drugi
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Ovako da krenemo redom:

1. HTC telefoni su se jako dobro pokazali. Moje licno misljenje je da su za sada najbolji HDT HD2 i HD7.
2. Ako ides u osnovnu skolu odlicni su za puskice mozes ubaciti u WORD formatu ili AdobeReader cak mozes isto da koristis .... ili eventualno da slikas cele stranice iz knjige sa kamerom od 5 megaPixela ... jako je dobra, ima touch fokus i izostrava extra... stv. vrh nema sta.
3. za proo 2 nisam cuo i nmg ti reci kakav je :)
4. Moja preporuka HD2, Desire, HD7 ....

Ako budes uzeo HTC telefoni ako ti nekad bude treba la pomoc oko instalacije aplikacija, prebacivanja muzike, slika, itd. javi mi se :)
 
Član
Učlanjen(a)
11.09.2010
Poruka
16
Vazi, hvala za info, mozda se odlucim za HD2, a za puskice malo sam prerastao to :)

Ako budem uzeo HTC i imam neki problem, javicu se pozz
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
1
Brate,ne radi mi zvuk ic,ali kad pustim klip sve je ok,nzm sta da radim :0
Unapred hvala na odgovoru
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2011
Poruka
1
Brate,ne radi mi zvuk ic,ali kad pustim klip sve je ok,nzm sta da radim :0
Unapred hvala na odgovoru

Ne znam koji telefon koristis i koji sistem, ali kolega je imao slican problem.Jedan od mogucih problema je da ti je sistemski zvuk podesen na 0, pogledaj to.Ako ne bude to rjesenje onda probaj vratiti sistem na default vrijednost.Ja sam njegov problem rijesio tako sto sam ROM reinstalirao.
 
Natrag
Top