Pitanja u vezi HTC HD2 ???

Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Hej!

Preporucujem neku stariju verziju Androida jer WIN je utra bagovit i beskoristan.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
13
slika wildfire htc.jpgOvo je slika koja se pojavljuje svaki put kad ukljucim svoj HTC Wildfire i ostaje zamrznuta ,ne mogu da iskljucim telefon dok ne uklonim bateriju , i opet kad ukljucim pojavi se ova slika potpuno zamrznuta ni sa jednom komandom ne mogu da pomjerim ili bilo sta drugo uradim ne reaguje ni na jednu tipku .Na" netu "forumima sam nasla kako se vrsi resetovanje ali ni to ne pomaze ,molim vas ako neko zna da mi pomogne .Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
1
Pozdrav, imam htc hd2 (android) i instaliran skype (trenutno najnoviji ali probao i stariju verziju) e sad pisane poruke se razmenjuju bez problema, medjutim u audio konverzaciji je problem, jer uopste ne cujem sagovornike dok oni mene lepo cuju.
Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
12.06.2013
Poruka
1
zdravo imam problem ne znam kako da skidam aplikacije za htc hd2 standard mi je android..i preko koje stranice hvalaaa
 
Učlanjen(a)
16.08.2013
Poruka
1
Ovako, dobio sam htc hd2 ali je na njemackom jeziku, malo sam pretrazivao, kazu svi da je najbolje android da se instalira, pa sad ako bi mi mogao reci koji je najbolji android i postupak instalacije.
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Na htc hd2(android KitKat)mi se relativno brzo gasi osvetljenje dugmica,da li mozda postoji neki program sa kojime bi to osvetljenje moglo da se produzi ili da se postavi da dugmici svetle dokle svetli i displej?
 
Natrag
Top