Pitanja, molbe i sugestije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
30.10.2010
Poruka
1
Treba mi set zupcasti kais i spaner za YUGO 45. Pronasao sam samo na jednom mestu, ali mi je cena od 110 evra malo previsoka.
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Kako da ocistim fuge u kupatilu

Da li neko zna kako da ocistim fuge u kupatilu? Fuge su mi nezno roza boje
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Ako su potamnile, uzmi malo deterdenta za suđe, razrijedi u vodi i polagano preko fuga samo da ih ispereš. To ti neće puno pomoći jer ćeš ionako trebati za godinu - dvije dana da obnoviš fuge.

Imaš drugi način. Tanki kist u ruke, kvalitetnu boju i udri ili nađi majstora za to. (Ne znam koliko će da potraje).

To je za sada sve koliko ti mogu pomoći.

Deterdžent (poželjno tekući) razrijedi, a ako bude malo, samo dosipaj. Ne znam odavde ni kakve su fuge ni kako izgledaju.
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Hvala.
Fuge su potamnele. Renovirala sam kupatilo i tako po friskim fugama su radnici gazili cipelama.Nema dve nedelje
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
10
eko koza

pozdrav molim vas pomoc posarao mi je neko ugao od eko koze (BIJELI) sa plavom hemijskom dali postoji ista da se to skine:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2009
Poruka
6
DVD PLEJER
DVD nemože da pročita nijedan cd ili dvd već ispiše no disc. Šta treba raditi da bi ponovo bio u funkciji. Inače dvd je samsung. Hvala
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Čekaj, da li je to poseban DVD čitač, ili je na kompjuteru. Zna se desiti da neki posebni DVD čitači čitaju samo originalne DVD(CD-ove). Daj malo više informacija.
 
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
2
Montazne kuce i iskustvo sa njima

Da li neko ima iskustva sa montaznim kucama i ako ih ima da to objavi. Hvala unapred
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top