Pitanja i odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Odgovorite na prethodno pitanje i postavite novo
Da pocnem

Sta prizeljkujete?
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Pocetak posla koji chekam 4 meseca nestrpljivo!!! :D

Za chime zalite?
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Za vremenom koje sam potrosila nervirajuci se oko nebitnih stvari....
Koja je poslednja lepa stvar koju ste ucinili za nekog?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Napravio sam rucak za nas cetvoro ( danas ). Oni rekose da je jelo lepo tako da mozemo da zakljucimo da sam napravio lepu stvar ....za nekoga.

Da li ispunjenje zelja vodi ka prevazilazenju problema?
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Ne,uvek,mozda,ponekad.
Sta je zivot sto ne moze biti?
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Ne,uvek,mozda,ponekad.
Sta je zivot sto ne moze biti?

Ne znam da li si bas u potpunosti razumeo topic...
Nije poenta u nadmudrivanju, zbunjivanju, demagiogiji ili vec u onome sto si hteo da postignes odgovorom a i pitanjem...
Vrhunac je nekome objasniti jednostavnost
mudrosti i prikazati mudrost jednostavnosti...
Stoga cu toliko biti slobodna da odgovorim na prethodno pitanje i da postavim novo...jer koliko god se trudila, u tvom smisao nisam nasla...
Ukoliko gresim, molim urednike da koriguju moj post...

Da li ispunjenje zelja vodi ka prevazilazenju problema?
Ako su problemi zajednicki, odnosno izmedju dvoje ljudi...naravno da vode, ali samo ako su zelje jednake...
Ako su problemi licni, onda ostvarenje zelja moze voditi ka resenju ali verovatno mogu i stvoriti dodatne...
Ali kada se ima problem zar nije najveca zelja njegovo resavanje:D

Da Vas je neko pitao na rodjenju, da li biste voleli da posedujete pamet ili lepotu...za sta biste se odlucili? :acute:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Imamo jednu mudru plavušu na forumu :D Šala mala.

U jee, kakvo pitanje,verovatno ne bih znao da odgovorim na to pitanje, jer sam se rodio kao beba :D i nisam znao da pričam niti da razumem šta drugi pričaju, ali da sam se rodio u ovakvom obliku kao sada sigurno bih odabrao pamet, jer mislim da je pamet u prednosti u odnosu na lepotu koja je prolazna, ali ne i nevažna ;)

A sad pitanje :)
Kad bi vam neko ponudio da ne vidite net nikada više i da na istom "surfujete", a da vam za uzvrat da lepu vilu sa bazenom i najnoviji mercedes šta bi ste odabrali i zašto?
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
@Barbie
Nisam imao zelju da se sa nikim nadmudrujem mojim pitanjem,zanimalo me je samo da li neko zna odgovor pa sam mozda i zloupotrebio temu,no to sada nije bitno ispunio sam svoju znatizelj.

Sto bi to prihvatio kad mogu da ima net i vilu i mercedes.:blum3:

Da li bi vise voleli da imate zenu domacicu koja je ruzna ili lepoticu koja je samo lepa?
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Uh teshko pitanje... Ne znam... Ipak bih rekao sredinu :D

Da li mislite da se svet vrti oko novca? :)
 
Natrag
Top