Pitajte urednike

Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Molio bih urednike ovog foruma da mi odgovore na jedno pitanje vezano uz temu Spisak tutorijala...:

Par puta mi se desilo da tražim neki tutorijal i ne mogu ga naći jer ga nema u spisku, (znam tačan naziv tutorijala) i znam da je bio postavljen recimo prije par dana. Ne znam zašto.

Da li je moguće da se svi tutorijali nađu u Spisku?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Molio bih urednike ovog foruma da mi odgovore na jedno pitanje vezano uz temu Spisak tutorijala...:

Par puta mi se desilo da tražim neki tutorijal i ne mogu ga naći jer ga nema u spisku, (znam tačan naziv tutorijala) i znam da je bio postavljen recimo prije par dana. Ne znam zašto.

Da li je moguće da se svi tutorijali nađu u Spisku?

Postavi pitanje tamo gde treba, znači u forumu o kome je reč, pretpostavljam da su u pitanju Pravila i tutorijali foruma.
Ovde možeš da dobiješ odgovor samo na pitanja vezana za teme foruma Slobodne diskusije. :)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ja mislim da je vlasnik foruma stavio ovakvu odrednicu u Pravilnik foruma da bi se izbjergla međustranačka prepucavanja i ostrašćenost u diskusijama koja bi mogla nastati iz toga. Nedavno sam otvorio temu u pdf-u Svet koja se zove Geopolitika, geostrategija, trendovi, analize. Na otprilike 60 postova ima preko 1600 pregleda a ljudi su počeli ostavljati i dosta konstruktivne komentare. Naravno radi se o političkim temama vezanim za cijelu planetu i mada nisam nikoga ništa pitao kada sam je otvarao ona za sada opstaje i još je niko nije dirao. Iz toga izvodim zaključak da takva vrsta političkih tekstova za forum ne pretstavlja problem.
Problem sa politikom je taj što bez obzira na nečije nebavljenje politikom imamo situaciju da se politika bavi nama i da je postala nezaobilazna jer je upetljana u sve sfere društvenih odnosa, čak u umjetnost, kulturu i sport pa je od nje gotovo nemoguće pobjeći.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Rus, kako da oznacim odredjeni forum kao procitan? To je prvo pitanje.

A drugo (ako si ti nadlezan za odgovor), sta da podesim u profilu da mi sat ne kasni ceo sat?

Hvala unapred!
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Rus, kako da oznacim odredjeni forum kao procitan? To je prvo pitanje.

A drugo (ako si ti nadlezan za odgovor), sta da podesim u profilu da mi sat ne kasni ceo sat?

Hvala unapred!

3866_5_2011_12_52_22_AM.jpg


A ovo drugo... imaš negdje u profilu, vjerovatno ti je uzeta opcija GMT umjesto CET. Pretraži profil i njegova podešavanja, viđao sam to tamo.
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
1.Sta znaci kada npr boki71 ''moderise'' ?

2.Kako izgleda iznutra moderatorski panel ? (slika)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
1.Sta znaci kada npr boki71 ''moderise'' ?

2.Kako izgleda iznutra moderatorski panel ? (slika)

Moderator može da radi sve iz opcja za teme i postove koje vidiš na slici. Sem, toga odobrava prve postove i teme koje postavi neko od članova, nadgleda cijeli SF i interveniše po potrebi.

3981.jpg


Ovako izgleda prva stranica mod panela sa dostupnim opcijama na lijevoj strani.

256mp.jpg

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
30.06.2011
Poruka
19
Zasto se ne vide nickovi online korisnika kao sto je to bilo pre?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Malo strpljenja. Potrebno je par dana da se u novoj verziji foruma podesi sve što treba.
 
Natrag
Top