Pitajte člana ljubopitljivu

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
BAs mi nedostaje nema ko da nam smeta u krevetu.
girl_haha.gif


Kako je lep dusa mala. Macor je predivan greota da ga kastriras treba devojku da mu nadjes :)

To plava ruska?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Ljubopitljiva, pripremi se na cinjenicu da tvoj macor postane prozdrljiv sto se hrane tice ali i mnogo mirniji na lutanje.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
BAs mi nedostaje nema ko da nam smeta u krevetu.
girl_haha.gif


Kako je lep dusa mala. Macor je predivan greota da ga kastriras treba devojku da mu nadjes :)

To plava ruska?

Jeste, plavi ruski :) ma lep je kao lutka, a umiljaaat... ne mogu ti opisati :) Samo bi se mazio.. i voli da mazi ljude šapama, života mi :mrgreen: Nema kome nije prirastao za srce.
I zbog toga, jedino što me tera da obavim tu kastraciju je što 4-5 godina duže žive posle nje ;)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ljubopitljiva, pripremi se na cinjenicu da tvoj macor postane prozdrljiv sto se hrane tice ali i mnogo mirniji na lutanje.

Znam ja to pise ti na 2 strani da se onda strasno goje. Upoznata sam sa svim nedacama.


Nadji mu devojku a kastraciju odlozi za malo kasnije. :)

Obozavam zivotnje ali macke su mi prioritet velike i male.
girl_in_love.gif
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Ne radi se o devojci vec sto macori strcaju po stanu kad su polnoj zrelosti i ostavljaju neverovatan smrad, to je jedini razlog sto sam morao daga dam kastrirati, bilo mi je neizdrzljivo drzati ga u kuci.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ne radi se o devojci vec sto macori strcaju po stanu kad su polnoj zrelosti i ostavljaju neverovatan smrad, to je jedini razlog sto sam morao daga dam kastrirati, bilo mi je neizdrzljivo drzati ga u kuci.

To mi je poznato, par puta ga napako komsijski macak i dodje kuci smrdi ko dva tvora. Odvratno.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Iskoristio bih ovu priliku da još jednom čestitam koleginici na unapređenju i da joj poželim sve najbolje u daljem boravku na Forumu.

amit-congratulations-480.gif
 
Natrag
Top