pitajte člana Draganu5 #2

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Dragana da te pitam...
Mucis li ti muku s muhama???:???:
Ja evo vec danima ratujem...izvrsila sam ko zna koliko MASAKROVA mislim da cu i u Hagu zavrsit' ako nastavim...
Ali to stoka koti se ko ludo a nekakve cvrste (iliti ga custe) pa im nista ne mozes...neki napredni oblik cak imaju oklop...Pocecu da im kidam noge i krila i vadim crijeva posle svakog ubistva mozda se ostale prepadnu...:gun:
Pa neka me tuze neka me zatvore....
Dakle pitanje imas ti tih problema?
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Naravno da da
Moja omiljena:butcher:komsinica oBdrzava omanje stado svinja i krdo kokosaka :???:pa sve muve iz okoline kod nje obeduju a kod mene dolaze na popodnevni odmor i dremuckanje uz varenje..:-x
Pokusavala sam sve..cak sam dosla u iskusenje da upotrebim i bojne otrove..ali nisam bila sigurna na kome da ih upotrebim..:???::???:

Mozemo da razvijemo neku zajednicku taktiku,patentiramo je i jos pare zaradimo,a?:yea:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Naravno da da
Moja omiljena:butcher:komsinica oBdrzava omanje stado svinja i krdo kokosaka :???:pa sve muve iz okoline kod nje obeduju a kod mene dolaze na popodnevni odmor i dremuckanje uz varenje..:-x
Pokusavala sam sve..cak sam dosla u iskusenje da upotrebim i bojne otrove..ali nisam bila sigurna na kome da ih upotrebim..:???::???:

Mozemo da razvijemo neku zajednicku taktiku,patentiramo je i jos pare zaradimo,a?:yea:

Ma sve samo da ih zbrisem s lica Zemlje...ja ovako ne mogu radit' koliko me izludjuju i temu sam postavila posvecenu njima pa kontam mozda neko ima neko pametno rjesenje:vorred:
 
Natrag
Top