Pitajte člana Cameron 14

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
trudim se...šta ću jadna...pored njih ovakvih,često i mene svrstaju u tu sortu...pa aj ti poslije objasni ljudima...ma niš me ne pitaj...:???:
:lol:

Pa i ja sam te dugo prezirao jer sam se rukovodio onom: S kim si, takav si, ali posle sam video da nije sve tako (crno) kao što izgleda. U stvari, tebi treba dati orden što nisi podlegla tom, zaista pogubnom, uticaju. :mrgreen:

Edit: BB, ma ostani, ne smetaš nam, majke mi. :smajli_koji_drži_prekrštene_prste: :mrgreen:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Pa i ja sam te dugo prezirao jer sam se rukovodio onom: S kim si, takav si, ali posle sam video da nije sve tako (crno) kao što izgleda. U stvari, tebi treba dati orden što nisi podlegla tom, zaista pogubnom, uticaju. :mrgreen:

Edit: BB, ma ostani, ne smetaš nam, majke mi. :smajli_koji_drži_prekrštene_prste: :mrgreen:

Masem....:fuck:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ptičice, nismo te valjda zapostavili na tvojoj temi? :(

Evo, odsad se samo tobom bavim, ovu divnu devojčicu, tvoju drugaricu, neću da diram, ionako me smara na više foruma. :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
pa nije da niste...:blum3:
nego,sve pomislim mene će neko nešto pitati...možda zbog naziva teme,šta li...kad tamo,vas dvoje...da ne kažem šta...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pitanje broj XYZ za Ptičicu:

Da li ti smeta kad se na tvojoj temi dvoje mladih, jedan normalan i jedna diskutabilna, (ne)vole? :lol:
 
Natrag
Top