Pitajte člana Cameron 14

Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
ma kakav crni kurs...ja kad prođe februar neću da vidim knjige...ma ni novine neću čitati...:???:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
ma kakav crni kurs...ja kad prođe februar neću da vidim knjige...ma ni novine neću čitati...:???:

Ma to je pravi pristup. yes3 Na tvom mestu, j bih namerno zaboravio da čitam i pišem. U inat. yes3 :mrgreen:

A ova tvoja drugarica BB se uklapa u one turcizme: mahaluša, avlijanerka itd... :blum3: :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
ja tebe i dalje volem...evo čak ću ti naći nekoga da ti pravi društvo,samo me ne tjeraj da učim...wacko2

Ma to je pravi pristup. yes3 Na tvom mestu, j bih namerno zaboravio da čitam i pišem. U inat. yes3 :mrgreen:

A ova tvoja drugarica BB se uklapa u one turcizme: mahaluša, avlijanerka itd... :blum3: :lol:

hahahhah...sve se ne znaju turcizni,a 'vamo...gori od nas dvije...:blum3:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Tito se uklapa u turcizam šejtan....ili avetinja....ili hajvan :D


Ajde de Nina ce samnom na turski :blum2:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ti si zavrsio taj kurs.....davno....sad cu ti kazem jednu srpsku rijec....VAMPIR...opisuje tebe....samo mi pijes krv :D

BlackAndSpam, mojne da pišeš koješta, ja krv nEsam piJo. :blum3: :lol: Dobro, možda malo tebi, ali zslužila si. :lol:

Ptičice, moram da ti kažem da s obzirom ko su ti najbolje drugarice (ova ovde prisutna i ona Anja) ti i nisi loše ispala. Bez zezanja. yes3 :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
trudim se...šta ću jadna...pored njih ovakvih,često i mene svrstaju u tu sortu...pa aj ti poslije objasni ljudima...ma niš me ne pitaj...:???:
:lol:
 
Natrag
Top