Pišete li dnevnik?Ili ste pisali nekada?

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
@7thPhoenix
Mislio sam na osobe koje imaju internet. Oni su "bacili" olovku i pišu putem interneta.
Na kraju krajeva svaki dnevnik pre ili kasnije završi u kanti.
Od uspomena se ne živi, na žalost.

Sem toga, dnevnici (blogovi) ne moraju obavezno da budu posvećeni nečijem životu.
U njemu može da se piše o mišljenjima, utiscima, da se ostave vašne informacije, da se zapišu stvari za koje se misle da će kasnije biti od koristi.
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2011
Poruka
65
Pisala sam ranije ali sad niti imam vremena niti vidim svrhu pisanja dnevnika.
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Nisam. Bilo je nekih "dnevnika" koje sam "vodio" kao klinac sa svojih 13 ili 14 godina. to je bilo obično žvrljanje po svesci a ne ozbiljan dnevnik.

Sad mnogi ljude vode online dnevnike koji se popularnije zovu blogovi.
Ono što su kao klinci zapisivali na papiru sad pišu preko interneta, online.

Nije tacno.Blogogvi u formi dnevnika su rijetki-njih pisu mladji od 15 godina,ja sam imala dosta bloggova,ali nijedan takav.Ljudi pisu blogove o filmovima,muzici,objavljuju svoje pjesme i kratke price,ali rijetki su oni koji zaista pisu dogadjaje iz svog zivota

@7thPhoenix
Mislio sam na osobe koje imaju internet. Oni su "bacili" olovku i pišu putem interneta.
Na kraju krajeva svaki dnevnik pre ili kasnije završi u kanti.
Od uspomena se ne živi, na žalost.

Sem toga, dnevnici (blogovi) ne moraju obavezno da budu posvećeni nečijem životu.
U njemu može da se piše o mišljenjima, utiscima, da se ostave vašne informacije, da se zapišu stvari za koje se misle da će kasnije biti od koristi.


Ma jel?Ima ljudi koji imaju internet pa opet pisu po sveskama,na to sam mislila,nisam ja laik i znam sta je blog.U prvom postu si naveo formu dnevnika iskljucivo kao blog a u zadnjem postu si napisao da se ne mora ticati bas zivota,tj. da nije svaki blog dnevnik(a to isto sam ja napisala prije tvog zadnjeg posta.) Procitaj sve postove pa ce biti jasno :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
30.03.2012
Poruka
3
Ja imam sacuvanih 10 godina zivota u sveskama A4 formata (pocetak- jun 1990., kraj- jun 2000.)(skoro sam i iskenirao sve to, ogroman posao, ali vredi). Znate li kakav je osecaj kad otvorim te sveske, sad vec pozutele i sa izbledelim mastilom... Neopisivo je to!
 
Član
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poruka
98
Pišem već više od 25 godina u kratkim crtama, nije mi dosadilo.
 
Natrag
Top