"Pijanog i bog čuva" - Koliko u tome ima istine

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Samo jednom sam se " pošteno " napio...nisam mogao da nadjem svoja kola...pa sam gurao kluč u sva vrata dok se jedna nisu otvorila...

Na putu do kuće prošao sam smešno lako dve zasede saobraćajne milicije i tada sam shvatio ono što kažu..." Pijanog i bog čuva "....



Šta vi mislite.....kakva su vaša iskustva.....
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Da,pogotovo kada voziš 150 na sat autoputem u suprotnim trakama...Prosto te odnese gore da se ne mučiš na zemlji...Sačuvan si od svega.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Tacna je ova poslovica.

Moj kum mrtav pijan je pao sa keja jer se sapleo u mraku, a kolega koji je bio trezan i koji je skocio da mu pomogne je mnogo gore prosao. Kum je imao plav pupak i blago nagnjecenje rebara, a ovaj mucenik slomljenu nogu i povredu glave.:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ne treba izazivati sudbinu, baš zbog ovakvih primera, možda se na drugom mestu vrati
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Pijanog (citaj - budalu) i Bog cuva je ziva istina! Bar je to kod mene slucaj...
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
mislim da nema mnogo istine...verovatno je vise splet srecnih okolnosti...inace bi procenat raznih nesreca povezanih sa alkoholom bio mnogo manji...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
mislim da nema mnogo istine...verovatno je vise splet srecnih okolnosti...inace bi procenat raznih nesreca povezanih sa alkoholom bio mnogo manji...

ja misli da gresis.....nisam statisticar ali iz onoga sto znam i sto sam cuo ( i pouzdanog izvora ) unazad nekoliko godina .....najveci bro nesreca izazivaju...netolerantni ( najcesce mladi ) vozaci koji svojom prebrzom i drskom voznjom iniciraju saobracajne nezgode .....sa najcesce tragicnim ishodom......ima tu ialkohola.....ali nije presudan....yes3
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Mislim da je to sve do jednom...
Kad tad alkohol dodje glave...na ovaj ili onaj nacin:dntknw:
 
Natrag
Top