Piaggio zip nece da upali..

Član
Učlanjen(a)
08.08.2012
Poruka
12
pozz, imam piaggio zipa 49 2t, star je (1998 mislim) kupio sam ga neplanirano, nije u nekom dobrom stanju... e ovako: kad sam ga uzeo imao je problema da upali, pa sam naspricao malo goriva u cilindar (skinuo svecicu pa uspricao) i upalio je, radio nekako, posle mu ocistim karbirator i upalim i radio je malo bolje... ali kada stoji vise od 30 min opet moram malo da mu uspricam da upali, i nista sredio ja sve pomalo i da ga probam, krenuo ja vozio ga i nabio je nekih 80km/h vrlo brzo, znaci super je isao... vozio sam ga tako dosta posle ga ostavim, pa nekih pola sata kasnije upalim ga krenem, prodjem nekih 200 metara i on se odjednom ugasio, nije hteo da upali ni u ludilu, sve zivo sam probao... e sad sta je problem: ima varnicu ( imao je pa je nestala mislio sam da je bobina crkla ali ima sada) svecica je mokra znaci dolazi gorivo, ali ne pali, probam ja i on kao ono malo mu fali ali nece... nzm sta je problem ko moze da mi pomogne bio bih mu zahvalan...
 
Član
Učlanjen(a)
08.08.2012
Poruka
12
nije, rasturio sam ga danas, klip otisao u ku..., karike... ovaj pre mene ga sjebao dobro...
 
Natrag
Top