Photoshop Problem!Pomagajte

Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Potrebna mi je pomoc oko photoshop-a!
Sve je najnormalnije radilo....odjednom ne mogu da lepo jedan efekat ubacim
Idem na filder->Wind i umesto da razvuce on nesto proredjuej slova,tj kao da stavlja wind ali sa unutrasnje strane...
Imam photoshop cs,probo sam da ga potpuno reinstall 3 puta i nista
Instaliro sam onda cs4 i ista prica...
I usput kako da ubacim texture iz obicnog cs-a u cs4,jer cs4 ima samo 2texture...
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Jer oce neko da odg...

Dodato posle 23 Sati 13 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

oce neko da pomogne tema stoji sto godina!!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Probaj ovako izbrisati: MY COMPUTER, Add or remove programs, nađi šta ti smeta i imaš opcije Charge/Remove. Ako nemaš tog programa napravi ovo:

1. Skini s net-a DelAny (briše fajl po fajl ili druga mogućnost Brisanje foldera i fajlova koji se ne zele brisati

Start, Search, all files or folders, upiši naziv programa i pokreni traženje. Sve fajlove i foldere koji su ti ostali nakon uobičajenog brisanja će ti prikazati.

Ovde imaš puno toga:

Spisak Tutorijala objavljenih u delu Tutorijali
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
A sta ti mislis kako sam brisao photoshop 5 puta,pa tako,i onda pored toga jos ga obrisem i rucno,ono sto ostane....
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
15
Preuzmi program Revo Uninstaller, na nasem je jeziku i lako se koristi. Sa njim vrsi deinstalacije programa. Godinama ga koristim i prava je stvar za to.
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
a sto bih tako brisdao kad moze ionako,i treba mi kako da podesim wind filter,a ne da obrisem ps
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Ocigledno je nesto do ps-a jer kao i sto sam kazes sve je normalno radilo...
Zato ti oni preporucuju da deinstaliras ps-a sa nekim naprednijim alatom za deinstalaciju programa i ponovo ga instaliras.
 
Natrag
Top