Photoshop CS6 SerbianForum Stil - Instalacija i Aktivacija

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
LW1NwG9bu.png


Ako zelite instalirati Photoshop CS6 U SerbianForum stilu vec aktiviran to mozete uraditi jednostavno sa par klika misa.Naravno potrebno je da downloadujete ovaj alat sa adrese...

:download:

Kod:
http://www.filefactory.com/file/4tcwik19o1lf/SFCS6.part1.rar
http://www.filefactory.com/file/19xyn4gwpsfl/SFCS6.part2.rar

Posto downloadujete ovaj alat i raspakujete iz rara sada mozemo krenuti dalje na njegovu instalaciju i aktivaciju...

Idemo redom.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
INSTALACIJA I AKTIVACIJA

Posto downloadujete ovaj alat i raspakujete iz rara sada mozemo krenuti dalje na njegovu instalaciju i aktivaciju.Dupli klik misa na Photoshop CS6.exe fajl....broj 1 a zatim u novootvorenom prozoru instalatera kliknite misem na Dalje....broj 2

3kxhu4G.png


U novom prozoru obelezite misem da prihvatate uslove licencnog ugovora....broj 3 a zatim kliknite misem na dugme Dalje....broj 4

iO6cy.png


Otvorice vam se zatim novi prozor za upisivanje Korisnickog imena i organizacije i u tom delu nemorate nista pisati vec jednostavno kliknite misem na dugme Dalje.....broj 5

uFf38AxbtK.png


Zatim u novom prozoru ako zelite da vam se program instalira defaultno u C/ProgramFiles/boki71 folderu kliknite misem na dugme Dalje...broj 6 ili jednostavno klikom misa na dugme Promeni mozete sami odabrati u kom delu racunara zelite instalirati program...

9EIW1j.png


Otvorice vam se zatim prozor za odredjivanja tipa instalatera,a vi cekirajte misem Dovrseno....broj 7 i kliknite zatim misem na dugme Dalje.....broj 8

TqOwN.png


Preostaje jos u novom prozoru da kliknete misem na dugme Instaliraj....broj 9

6Xn0Sf9.png


Sacekajte da se instalacija obavi do kraja.....

XoVSlzeP.png


Po obavljenoj instalaciji kliknite misem na dugme Zavrsi...broj 10

FImcenw.png


Posto se obavila instalacija ugledacete na desktopu plavu PS ikonu i duplim klikom misa na nju otvorice se novi prozor gde je jako bitno kako postupiti.Klikom misa na dugme OK instalirace se program na Ruskom jeziku.Ako zelite ovaj program na Engleskom jeziku potrebno je samo da pritisnete istovremeno na tastaturu dugmad SHIFT i ENTER....kao na slici....

qk0IEKizfS.png


Dakle dupli klik na plavu PS ikonu po imenu PSCS6.exe....broj 11 a zatim posto ugledate novi prozor pritisnite istovremeno na tastaturi SHIFT i dugme ENTER.....broj 12

lkSfu1d.png


Zapocece zatim raspakivanje Photoshopa CS6....broj 13

EPCV3cQIr.png


Sacekajte zatim par minuta da se program potpuno raspakuje,instalira i ujedno i aktivira.Nemoj da vas buni sto se nista ne desava jer je u pitanju tiha instalacija i aktivacija koja se obavlja u pozadini vaseg racunara.Kroz par minuta imacete program instaliran i aktiviran u vas C/ProgramFiles/Adobe/Adobe Photoshop CS6....broj 14 te ako zelite ga startovati mozete to i uraditi duplim klikom misa na plavu ikonu Photoshop.exe...broj 15

nM71w.png


Sacekajte da se program ucita i startuje.....

NaAwPdo.png


Sada mozete pristupiti radu u vasem Photoshopu CS6....

vLkI2Zx.png


Koji je naravno ujedno i aktiviran......

rD74ohyU5.png


Uput mozete odraditi i updejt i instalirati jos ponesto iz CS6 paketa....

o2q1WMc.png


To bi bilo to......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF......

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F%211429&authkey=AHBajlseRUbvGkM" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
1
bok, hvala na ovom tutorijalu, mislim da sam uradila sve kako je opisano, ali kad pokusam na kraju pokrenuti PS javlja mi se poruka "Sign in is required" a program se ne starta... sta radim krivo? hvala....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
bok, hvala na ovom tutorijalu, mislim da sam uradila sve kako je opisano, ali kad pokusam na kraju pokrenuti PS javlja mi se poruka "Sign in is required" a program se ne starta... sta radim krivo? hvala....
restartuj racunar i probaj startovati ponovo.....zatim posalji sliku koju ti je javlja..... kod mene radi ok pa da bi mogli videti o cemu se radi.....
 
Natrag
Top