Peticije

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ja nisam chuo niti probao pachecu pashtetu...ti se luxuzirash ako jedesh neshto za shta mi nismo ni chuli...c,c,c... Sem toga koliko ja znam neshto shto se stavlja u pashtetu ide od ostarelih delova ili otpadaka...dakle u pitanju su odrasle patke koje mogu da vode rachuna o sebi,a mi govorimo o jadnim malim ne zashticenim pachicima...
Definicija tog prehrambenog proizvoda:
"Pa shteta da se baci!"

PS smrdish mi kao da radish za vladu...oni ovaj sluchaj prikrivaju vec desetinu godina...Kolega je pre neki dan otkrio za novine o onom satelitu a shatro pricha kruzhi da se za satelit saznalo posle pokretanja tuzhbe i da je skinuta drzhavna tajna sa tog sluchaja...E pa hocu da demokratija bude za svakoga,ne samo za pojedince...SLOBODA PACHICIMA...svi zhutokljunci udejinite se!!!


Ma daj bre kakvi pacici u wc papir da idu,aj ne lupajte :S
Definitivno sam pronashao zombija,dajte malo shlaga i onih jagoda za dezinfekciju....
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Definitivno sam pronashao zombija,dajte malo shlaga i onih jagoda za dezinfekciju....

Izvini ali jagode i šlag idu samo kad su svi ostali metodi isprobani (pa još uvek nisi siguran)i! Ovo je toliko očigledno da je zombi da može odmah da se pređe na kazne i torture!


Opet sam pogledala onaj užasni dokumentarni film koji si postavio. Toliko sam plakala da je Dejki morao da me baš, baš teši...
Neka se otkrila surova istina! Pačići trebaju da idu u pačiju školu a ne u wc papir!
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pa perfex se pravi od pačića tako da se brišu sa oba kad se bolje pogleda...
 
Natrag
Top