Petak 13.

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
E,ispascu tupava (ne mari...) ali ja,kao i obicno,tebe ne razumem... :)
Mislim da ti vrlo dobro razumiješ, samo se praviš Engleskinja, - ali sa određenim ciljem: hoćeš da znaš šta mi se desilo kada sam jesnog petka (13 datuma), izašao ispod jorgana!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Mislim da ti vrlo dobro razumiješ, samo se praviš Engleskinja, - ali sa određenim ciljem: hoćeš da znaš šta mi se desilo kada sam jesnog petka (13 datuma), izašao ispod jorgana!

Provaljena sam,dakle :roll:.Hm,da nagadjam...Nisi mogao da nadjes papuce :???:?Znam da se svasta desava tog datuma...:vorred:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Eh, papuče su su sitnica. Nisam mogao da nađem kupatilo!!!

Ups :???:!Kazem,znala sam ja da je taj datum baksuzan,posebno kad procitas zbog cega sve...Ali nisam pretpostavljala da tako nesto nekoga zadesi :???:.Zelimo li da znamo nastavak?:vorred::)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ups :???:!Kazem,znala sam ja da je taj datum baksuzan,posebno kad procitas zbog cega sve...Ali nisam pretpostavljala da tako nesto nekoga zadesi :???:.Zelimo li da znamo nastavak?:vorred::)
Evo zgodne pitalice: zašto nisam mogao naći kupatilo? (naravno, kriv je 13 - petak), ali zašto, zašto, zašto?
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
mi crnogorski ne verujemo u petak 13 juce sam ja bio cio dan smusen neznam zasto ali bio mi je obican dan
 
Natrag
Top