Pet misli muškaraca kad ugleda golu ženu

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.996

Pet misli muškaraca kad ugleda golu ženu

Golo žensko telo ima hipnotizirajuću moć nad muškarcima. Kada se žena skine pred njima, zaborave na sve ostalo i žele samo da se prepuste sopstvenim užicima, ali i užicima svoje partnerke. Ali, šta muškarcima zapravo prođe kroz glavu kad ženu vide golu?

seksi_626x940.jpg


Mnoge žene misle kako njihovi partneri samo razmišljaju o nesavršenstvima kada vide njihovo golo telo, međutim muškarci ne vide to što žene percipiraju kao mane.

Šta muškarci pomisle kada vide golu ženu?

1. Ostani kul

Kada se žena skine pred muškarcem, bez obzira na to koliko su već puta videli taj prizor, sve u njegovom telu "podivlja". Ubrzaju se otkucaji srca, krv se sjuri u prepone, smuše se u glavi, pa ne mogu ni trezveno da razmišljaju. Ali, nikako ne žele da ostave utisak da nikad pre nisu videli golu ženu zbog čega se trude da ostanu kul i pribrani. A zapravo bi najradije počeli da viču od sreće i uzbuđenja.

2. Pokušaj da izdržiš...

Muškarci postižu orgazam brže od žena, što ne znači samo da se moraju dodatno potruditi nego i odgoditi vlastito zadovoljstvo na zadovoljstvo žene. Zato, iako bi najradije divlje vodili ljubav, ponekad moraju da je vode u sporijem ritmu uz koji će, barem se tako nadaju, uspeti da dožive vrhunac u isto vreme.

3. Kad bih barem znao šta želi da uradim

- Nemojte da se plašite da nas usmerite. Naš posao puno je lakši kada nam date povratnu informaciju. Šapnite nam svoje želje, pomerajte naše ruke onde gde želite da budu, preuzmite kontrolu i pokažite nam šta vas uzbuđuje - poručuju muškarci ženama.

4. Baš sam srećnik!

Muškarce jednostavno preplavi osećaj zahvalnosti kada ženu vide golu.

5. Zbog čega bi ona mogla da se oseća nesigurno?

I muškarci imaju svojih nesigurnosti, ali i dalje teško razumeju ženske "kočnice" kada su oni tako očarani ženskim telom. Ako žena prekriva grudi rukama i ne može potpuno da se opusti, pravi muškarac će učiniti sve da se njegova izabranica oseća dobro. Te nesigurnosti muškarcima zapravo ne smetaju, ali još im je draže kada im žena ponosno pokazuje svoju lepotu.

(Direktno.rs)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ne znam šta bih reko ali znam šta muškarac najpre ne-pomisli a to je: "Sigurno me bari jer želi nešto od mene da dobije." Ne kaže se džaba da cice kada su gole najbolji su špijuni i naviše se tajni otkrije jer muški uglavnom misle sa malim Djokom umest velikim Đokom koji se zove MOZAK. ;) :) :cool: . Zato ja kažem 'ormoni (muški) su najače oružije u cica. :give_r::give_r::give_r::give_r::give_r:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.996
Pa sigurno ne razmišlja o tome da bi trebalo obrisati prašinu u sobi, ili okrečiti. :D
To se ženama dešava. :beee:

A bilo je toliko uspešnih špijunki, kao Mata Hari, koje su upravo tako izvlačile iz muških i ono što ni sami nisu bili svesni da znaju.
Može nam se.:cool:
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Može vam se jer ste suviše slatke sočne i ukusni i dražesne i ....... A muškarci voledu sočne i ukusne i lepe stvari jer pogrešno misle da će ih usrećiti a u stvari od tolke slatkoće samo pokvare stomak pa im pripadne muka :) :) :give_r:;):cool:;):give_r::give_r::give_r:
 
Natrag
Top