Pesme koje vas nerviraju

Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
102
Saltajuci kanale juce prvi put videh OVO!!!
A onda su mi objasnili da je to veliki hit :what:
Ovo treba ustavom zabraniti

[YOUTUBE]EISHsufVlww[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nisi čuo do sad :?...sumnjiv si mi načisto yes3
Pesma...kakva je takva je, pričalo se o tome...Karleuša pomera granice, pomiri se s tim yes3...:D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Izvini ako sam te razocarao.
Od ovoga mi je :bad:

Ma kakvo razočarenje, zemljak, samo diskutujemo ;).... pesma se prilično vrtela jedno vreme po tv-u, priča se...valjda je to oznaka kvaliteta :D...ja sam pesmu skoro potpuno zaboravio, nisam je čuo jedno 10 dana....te kanale gde se pusta "zabavna muzika" sam stavio na kraj... prođu ovakve pesme brzo :dntknw: meni je potpuno fejk, po kvalitetu emotivnog sadržaja na primer...ali nema razloga za uzbuđenje, ako je neko prepoznao emociju..... još manje za :bad:.....:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Saltajuci kanale juce prvi put videh OVO!!!
A onda su mi objasnili da je to veliki hit :what:
Ovo treba ustavom zabraniti

Da ne bi tebe, ja ovo ne bi ni video, a bolje i da nisam...ugasio sam sebi televizor ima 12 meseci i ne palim...
Ova žena/čudo/štalije kreira ukus mlađarije, Bože sačuvaj ...

Još najgore nikako ne svatam o čemu se govori.... ponovio tri puta spot i nije mi jasno o čemu se radi, šta je tema/ideja, ima li je... raspored časova jednom čitao i pamtio ga odmah ....
mora da sam zarđao...
da li ovi što slušaju i djuskaju na ovu pesmu uopšte znaju šta je insomia... a tek čemu u spotu služe ove maske za varenje... a tekst "dodji da ti svašta radim radim što ti prija" lellleeeellle braćo....

Uvek se začudim za JK, mama/keva joj je bila vrlo OK na 101 nekada... Da li je tatko pobrkao gene ili sta je u pitanju nije mi jasno, nikako....

Bilo bi dobro što pre da "navata" tu svetsku slavu i da isčezne sa ovih prostora....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
borio se da probam da shvatim šta je "pisac" hteo da kaže i zašto se "narod" oduševljava umesto da zgražava...
bilo je teško, moram priznati...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
445
Mene iskreno nerviraju svi oni ''grandovci'' sto pevaju u Grandu...Retko kad mi se neka pesma svidela...mozda jedino neka starija,cini mi se...Nekako ih ne podnosim...

Mislim nemam nista protiv onih koji ih slusaju niti protiv samih ''grandovaca'' :D samo jednostavno ne mogu da ih slusam niti gledam...

Jedino mi se takva vrsta muzike ne svidja a sve ostalo slusam...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Setih se još jednog bisera.
Početkom devedesetih rap muzika je zauzela ključno mesto na MTV-ju i to pre svega u kombinaciji sa pop muzikom, sa svim onim pevljivim refrenima i melodijama...čak i je Michael Jackson uradio Jam. Onda je to sve polako ali sigurno u cilju što bolje eksploatacije dodatno komercijalizovano ili bolje rečeno banalizovano kada je pop zameni r'n'b ali u nekoj modernijoj i ljigavijoj varijanti.
E sad kad je sve to došlo kod nas producenti su se našli u čudu kako to da iskoriste. S obzirom na nepostojeću rep scenu posla su se prihvatili narodnjaci. Malo teže je iskopati sve te snimke jer se obično radi o jednoj ili dve pesme na albumu ali na nešto se našlo. Bilo je tu više neverovatnih pokušaja..čak je i Rambo uradio sa Lepom Brenom Moj se dragi Englez pravi...
ali za mene je najjača stvar semplovanje Public Enemy-ja u pesmi Dragane Mirković Poklanjam ti svoju ljubav. Verovatno najpoznatiji "politički" bend korišćen za takvu namenu :???:

I got so much trouble on my mind
Refuse to lose here's your ticket
Hear the drummer get wicked


:dance2:.....
2uzdmzd.gif


[YOUTUBE]Xo7X6a5QKJw[/YOUTUBE]
 
Natrag
Top