perfect world onile pomoc

Član
Učlanjen(a)
23.02.2012
Poruka
2
Pozdrav svima! Imam problem sa desktop racunarom! U pitanju je malo starija varijanta p4 OS Name Microsoft Windows XP Professional
Version 5.1.2600 Service Pack 2 Build 2600
OS Manufacturer Microsoft Corporation
System Name NIKOLA-P5FU4DOL
System Manufacturer VIAK8M
System Model AWRDACPI
System Type X86-based PC
Processor x86 Family 15 Model 44 Stepping 2 AuthenticAMD ~1599 Mhz
BIOS Version/Date Phoenix Technologies, LTD 6.00 PG, 23.9.2005
SMBIOS Version 2.3
Windows Directory C:\WINDOWS
System Directory C:\WINDOWS\system32
Boot Device \Device\HarddiskVolume1
Locale United States
Hardware Abstraction Layer Version = "5.1.2600.2180 (xpsp_sp2_rtm.040803-2158)"
User Name NIKOLA-P5FU4DOL\nikola
Time Zone Central Europe Standard Time
Total Physical Memory 8.704,00 MB
Available Physical Memory 746,44 MB
Total Virtual Memory 2,00 GB
Available Virtual Memory 1,96 GB
Page File Space 2,98 GB
Page File C:\pagefile.sys
Ovo je copy iz system info!
Problem- igram Perfect World online i nakon zadnjeg update igrica radi od 30sec do 5min i onda pobrlja boje,zakoci i restartuje ceo komp! Inace dok se koristi obicno-kao fejs,download i ostalo-nema problema! Samo prilikom opterecenja! Sve sto je trebalo za tu igricu je odradjen update! Directx, netframework... Najvise meboli sto sam nemocan u otkrivanju kvara! Lako je odneti u servis ali zelim da znam sta kako zasto! Ako iko ima predloge-unapred zahvalan!
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Probaj da izmeris temperaturu u Everestu nakon 30 sec igranja a pre nego sto racunar pomesa boje i resetuje se, cisto da znamo dokle dize temperaturu. Reinstaliraj drajvere za graficku i probaj da ugradis dodatni kuler na bocnu stranicu kucista da bije direktno na graficku zbog efikasnijeg hladjenja. Takodje, ocisti sve kulere od prasine. Ako to ne pomogne, onda je graficka stradala. Izvadi staru, baci je i kupi novu. Ako je interisana na ploci, onda samo kupi drugu sa odgovarajucim ulazom i iskljuci integrisanu grafiku u biosu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Jel bi mogao da nam kažeš koja grafička kartica je u pitanju?
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Senator je dao najprikladniji odgovor (poslušaj savet) moj predlog.
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2012
Poruka
2
Graficka je NVIDIA GeForce fx 5200 i do sada je perfektno radila! Sve sam 3 puta ponovo instalirao i ne pomaze! Probacu sa merenjem temperature! Redovno je ciscen tako da nema prasine! Maticna ploca je K8M800-M2 pa u slucaju da je graficka otkazala dali iko zna koja bi mogla da je zameni? Malo je muka jer je stariji komp! Proverio temperaturu-radi na 51-52 stepena!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ma samo graficka, nista drugo, a to sto kazes koju da nadjes, jedino polovnu, a gdje i kako tu ce ti neko drugi dati odgovor
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Ako je tako kao što kažeš ta tvoja grafika ima pasivno hladjenje i malo je nezgodno menjati pastu na njoj ako nemaš iskustvo,polovne se kreću 15,20 pa i 25 e. Zavisnosti od tvojih potreba. Moj savet bi bio da staviš jedan manji kuler na grafiku i bočnu stranu kućišta,za drajvere upotrebi driver genius Driver Genius Professional Edition -Download illi pak kupi jednu polovnu preko oglasa pa šta ti bog da.
Da dopunim samo da ti je Senator čovek dao najtačniji odgovor 100% ćao.
 
Natrag
Top