Peoplestring - istina ili laz?

Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Naisao sam na youtube-u na PeopleString i na tom videu navode kako je PeopleString slican kao Facebook, MySpace, Twitter...ali je glavna razlika sto na PeopleString-u korisnicima placaju 70% od njihove zarade u vidu ceka ili na AlertPay. E, sad, u tom videu je prikazano da traze ipak malo puno podataka, a s obzirom da (bar ja) nisam skoro pa nikako upucen u sve to, pitam, ako neko zna, da li je taj PeopleString jos jedna kap u moru lazi na internetu ili je ipak nesto ozbiljno? :)


Eto taj video pa sami prosudite. :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
9
Ja sam vec clan na peoplestringu i mogu ti reci da to nije prevara, jednostavno sve sto imas da uradis na tom sajtu kad se registrujes je da kliknes oko 7 puta misem i da zaradis neke poene koji se pretvaraju u dolare, i da siris dalje link da se sto vise ljudi uclani. Sajt zaradjuje od toga sto se na njemu reklamiraju razne igrice i ostale reklame. Apsolutno nema sta da se izgubi jer nikome nista ne morate da platite, a ako vec provodite neko vreme na internetu onda ni tih 5 minuta na people stringu nece nikako da vam poremete neke dnevne planove, a postoji realna sansa da zaradite neki dolar.
Ako administratori dozvoljavaju evo postavicu svoj refer link pa ako neko hoce da se uclani preko mene moze to uraditi preko ovog refer linka:
PeopleString
Ukoliko je ovo protiv pravila foruma ja se iskreno izvinjavam administratorima
Uputstvo za registraciju mogu da posaljem na PP ili na mail

Dodato posle 14 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Uputstvo za registraciju na peoplestring u pdf mozete preuzeti sa ovog linka:
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
aj ti meni reci kako da ja te poene pretvorim u dolare jer je vec dosao novi mjesec, poeni su krenuli od nule, a dolari i dalje 0.10??? jel treba nesto posebno da se uradi?
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
69
Kompanija People String zaradjuje od reklama na njihovom sajtu i 70% od te zarade oni dele sa nama kroz People Points.

Vrednost vasih People poena zavisi od vremena provedenog na Peoplestring-u...tj. da bi ste imali sto vecu vrednost vasih people poena trebate sto vise vremena provoditi na sajtu i sto vise kliktati na sve opcije i sadrzaje koje nudi ovaj sajt. Znaci redovno idite na Albums, Blog, Events, Forums, Games, Groups, Polls, Videos, Chat. I svakodnevno postavljajte vase blogove, eventse, postove na forumu, odgovarajte na ostale postove na forumu, igrajte igrice, postavljajte Polls, chatujte...sve to vam nece povecati broj People poena(znamo na koji nacin se skupljaju poeni) ali ce vam povecati njihovu vrednost kada se vasi poeni budu obracunavali u dolare. Jer kada sve to radite, ljudi iz people stringa vide da ste veoma aktivni i vama ce pripasti veci deo od tih 70% koji oni zaradjuju. A sto je vise ljudi aktivno vise cemo svi zajedno dobijati tj. nasi poeni ce imati vecu vrednost.
Kod:
http://www.peoplestring.com/?u=exchange
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
469
aj ti meni reci kako da ja te poene pretvorim u dolare jer je vec dosao novi mjesec, poeni su krenuli od nule, a dolari i dalje 0.10??? jel treba nesto posebno da se uradi?

Ne treba nista, vec ce oni negde sredinom meseca da ti to pretvore u dolare....
Srecno!!!
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
I da li je neko dobio isplatu preko tog Peoplestring-a? O kolikoj se lovi uopste radi kada se prosjecno posjecuje taj sajt (ili sta je vec)? :D
 
Član
Učlanjen(a)
24.02.2011
Poruka
8
Kaze da je otpremilac ovog videa izbrisao youtube nalog... Meni je dovoljno!
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Kaze da je otpremilac ovog videa izbrisao youtube nalog... Meni je dovoljno!
Da, dalje nema potrebe objasnjavati.
A i vidio sam na jednom drugom forumu koji se bavi iskljucivo internet zaradom da niko nije nista pozitivno napisao za People String tako da je jasno da nema kruva od tog posla. :D
Al' zato postoje mnogo ozbiljniji nacini zarade. Ako hoces, poslacu ti na PP link tog foruma pa prostudiraj sam. Ima nacina preko kojih nisu potrebni referali nego jednostavno tvoje znanje i rad. :)
I da, administratori su sa ovih prostora tako da nema problema pri razumijevanju i komunikaciji na forumu. :)
 
Natrag
Top