PC Konfiguracija do 50-55000 din

Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Jbg brate ,treba mi da bude kvalitetna i za gejming i za sve zivo . Gledam ja do 55 hiljada ,ali zanesem se kad pocnem vise da gledam ,pa sam sve u tripu ako imam 55 imacu i 65 ,sta je to 10000 ... Djavolska posla ... A i sa ove konfiguracije skini jedno 7 -8 hiljada sa kucista ,jer nisam video da je 12 k ,a i koj ce mi moj . Video sam lepa od 4- 5 k ,i neko napajanje mozda jos toliko ,i mozda izadjem oko 60-ak...

Pa pazi procesori sa 6 jezgara ti jos uvek nisu toliko optimizovani za igre da bi neka igra u potpunosti iskoristila sva jezgra 60-70% posto igara ce ti koristiti 3 do 4 jezgra u potpunosti!
Ove ostale igre koje su stvarno zahtevne vise ce opterecivati grafiku nego cpu ili i jedno i drugo jer uglavnom su neoptimizovano smece!
Evo na primer zahtevi za ovu igru shadow of mordor
po njima ja ovo ne bitrebalo da mogu da igram u fulu!
A ja ovo igram bez ikakvih problema!
bandicam 2016-05-23 20-33-35-030.jpg
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
16
Pa pazi procesori sa 6 jezgara ti jos uvek nisu toliko optimizovani za igre da bi neka igra u potpunosti iskoristila sva jezgra 60-70% posto igara ce ti koristiti 3 do 4 jezgra u potpunosti!
Ove ostale igre koje su stvarno zahtevne vise ce opterecivati grafiku nego cpu ili i jedno i drugo jer uglavnom su neoptimizovano smece!
Evo na primer zahtevi za ovu igru shadow of mordor
po njima ja ovo ne bitrebalo da mogu da igram u fulu!
A ja ovo igram bez ikakvih problema!
Pogledajte prilog 92944
Moracu izgleda jos malo da se pozabavim sa ovom temom . Znaci komsija ti mislis da je bolje da idem na quad core neki dobar ,a jeftiniji ,a da graficka bude azdaja?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Moracu izgleda jos malo da se pozabavim sa ovom temom . Znaci komsija ti mislis da je bolje da idem na quad core neki dobar ,a jeftiniji ,a da graficka bude azdaja?

Mislim da bi trebalo da prvo smanjis malo na kucistu! i te pare preusmeris na nesto drugo!
Drugo odluci za sta ce sluziti ta konfiguracija za gejming neku obicnu uotrebu ili nesto drugo!
 
Natrag
Top