paypal registracija

Član
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
213
zelim da se registrujem ali mi na kraju trazi sifru od kartice,dali je moguce da se registrujem a da ne ukucam karticu?
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
To ti je kao u banci moraš dati točne podatke jer ćeš pomoću te kartice obavljati kupovinu,kako bi inače prebacio novce sa računa na prodavača.Kad obavljaš registraciju na email koji daješ će ti se vezati kartica prilikom kupovine te će ti slati obavijest o izvršenoj transakciji ili ne dovršenoj kao i reklamacija .Neznam da li si upoznat ali kad budeš obavljao pretežno sad prvu kupovinu s paypal karticom i potvrdiš sa svojom mail adresom i pinom kupovinu banka će ti izvršiti uplatu ali je neće prosljediti dok ne dokažeš da si pravi korisnik kartice,i to tako što će te tražiti neki skenirani osobni dokument npr. osobnu.kad im pošalješ opet te može zatražiti na komadiću papira uz dokument da se potpišeš i to skeniraš i pošalješ im na paypal mail sve radi utvrđivanja da se pravi korisnik koristi tom karticom.
sve kad to prođeš onda ti puste transfer novca i dobiješ obavijest na mail o obavljenoj kupovini uz to ti uzmu prilikom registracije mislim 1 euro koji ti onda vrate prilikom prve kupovine.Drugu i dalje kupuješ normalno ako imaš novaca na računu čim klikneš na kupovinu pomoću paypal spaja te na banku uzimaš stavku sa već kreiranim računom svoj mail lozinka i kupi.TOTALNO PAZI POSLIJE KAD KUPUJEŠ DA NE MISLIŠ DA KUPOVINA NIJE OBAVLJENA PA PONOVIŠ POSTUPAK BUDEŠ DVA PUTA KUPIO i uvijek pazi kod artikala kad se vraćaš napred nazad i dodaješ u košaricu koliko ti je artikala označeno 1,2,3 jer možeš naručiti više istih artikala odjednom slučajno jer ih ne stavljaju zasebno nego imaš oznaku koliko ih je u kvadratiću.I sve ti podlježe carini da nebi kupio nešto kao mobitel pa morao predočavati da imaš dozvolu za uvoz istih iako nekad se desi da prođe što zavisi koliko imaš sreće.Normalno kupljena roba ti dolazi na prijavljenu adresu u paypal banke.Nadam se da sam ti pomogao i da prilikom prve kupovine imaš skener pri ruci .
 
Član
Učlanjen(a)
15.07.2012
Poruka
24
Pitam se samo da li je ikako moguce registrovati se iz Srbije, probao sam na razne nacine ali nije uspevalo.:swoon: Postoji li nacin?
 
Član
Učlanjen(a)
08.08.2011
Poruka
34
evo ovako,ti ne mroas da das broj tvoje kartice,ali ako ne das neces moci da placas online sa tvojim paypal nalogom.
ne postoji nacin da se registrujes iz srbije jer nase zemlje tamo naravno nema,ali mozes da otvoris racun na crno,tj da se registrujes a zemlju uzmes kao sloveniju odvalis neku ulicu ali moras da stavis pravi postanski broj i grad,i onda sa tim nalogom mozes samo da primas i saljes pare nekome,ali ne i da placas online.to je dobro ako imas nekoga pa se menjate sredstvima,ti njemu na paypal a on tebi recimo na moneybookers.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Mala ispravka.........

Moze se placati iz bez ikakvih problema online ako ti je vezana kartica odgovarajuca......Moj primer....

Nalog napravljen na Hrvatsku,stavio svoju adresu u Srbiji (za ne poverovati ali je tako).....vezao za Pay Pal nalog Intesinu American karticu i sve funkcionise bez ikakvog problema.....Stize mi novac na Pay Pal....Prebacujem na druge naloge.....Placam tako sto mi novac odvlaci uvek sa kartice (iako imam sredstava na Pay Palu).....To je ta procedura.....

Jedini problem je sto se sa Pay Pala nemoze dici novac jer trazi da vezes karticu iz zemlje na koju si registrovan......Medjutim postoji solucija uz pomoc prijatelja da se i to zaobidje......
 
Natrag
Top