password za wirelles

Član
Učlanjen(a)
14.04.2010
Poruka
4
Drugari, imam mali problem...... Ne znam kako da promenim password za wirelles.... Komsiji jednom sam dala sifru da se nakaci da kao skine nesto, a on evo ga vec 5 dana visi na netu, skida nesto, a meni los net!!!!!!
Molim vas pomagajte!!!!!!
P.S. Uzmite u obzir da sam zensko i da se ne razumem bash najbolje u racunare, tako da ce neko morati malo bolje da mi objasni taj proces!!!! :)))) :D
Hvala!!!!!!!!!
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ako ti je provajder dao pasword nazovi njih i zamoli da ti promijene pasword i poslije pamet u glavu nedaji nikome svoj pass. radije mu ti skini sta mu treba. ako imas ogranicenje nabiti ce ti racun i ko ce to poslije platiti, TI.


posto nisi navela koji je router evo primjer za jedan pa malo citaj


http://www.t-com.hr/pdf/main/Internet/Upute/WLAN-zastita.pdf
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Crysis,daj molim te ubaci tutorijal za Thomson ruter: namještanje wirelles-a. Treba mi hitno.
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2010
Poruka
4
Ruter je od Telekoma, a password mi je postavio jedan drug jos pre godinu dana..... Telekom mi nije ni dao password.
U svakom slucaju, hvala na odgovoru i savetu ;)
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Kako izgleda ruter?
Neko uiverzalno podesavanja za sve rutere je sledece
U internet exploreru ukucas 192.168.1.1
username:telekom
password:telekom
sa leve strane izabers wireless (ili basic pa wireless)
u polju gde ti pise Pre-Shared Key ukucas novu lozinku i ides na kraju strane na submit.
Da bi ti dali precizna upustva moras nam reci koji ruter imas.
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2010
Poruka
4
Kako izgleda ruter?
Neko uiverzalno podesavanja za sve rutere je sledece
U internet exploreru ukucas 192.168.1.1
username:telekom
password:telekom
sa leve strane izabers wireless (ili basic pa wireless)
u polju gde ti pise Pre-Shared Key ukucas novu lozinku i ides na kraju strane na submit.
Da bi ti dali precizna upustva moras nam reci koji ruter imas.

Hvala ti na informacijama, upravo sam tako i uspela da promenim password, ali sada imam novi problem, a to je sto kada pokusam da se connectujem na moju mrezu, prijavljuje da imam neki problem.....
Ne znam gde da kucam tu novu sifru, mozda mi zato prijavljuje problem. Pokusala sam na onu manuelnu konekciju za wirelles, al nece ni tako...
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Idi u change advanced settings, pa na karticu wireless network, izaberi ime tvoje mreze, pa idi na properties, tu ces pronaci polje za ubacivanje sifre.
 
Natrag
Top