Password za Dial-up

Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
15
Da li postoji mogucnost ili nacin da se sazna password za Dial-up. ako se zna User Name?
Naravno osim pitanja osobe koja je postavila passwod.

U pitanju je Dial-up u firmi. PC su povezani izmedju kancelarija, ustvari PC koji koristim ima Dial-up samo sto se prikazuje user name, ali trazi password.

Mala ispravka, PC nisu umrezeni, samo su na tel. liniji, ovaj moj konkretno je na tel. liniji zbog faxa, ali pokazuje i
Dial-up konekciju sa user name kolege iz druge kanc. Znaci samo bih hteo da iskoristim mogucnost konekcije na internet.

Ne radi ni o kakvoj zloupotrebi, osim potrebe za obicnom konekcijom.

Imam program Dialupass, ali ne znam kako se koristi, pa ako neko zna, da mi objasni kako.

EVEREST je program za ocitavanje hardvera i svih programa u kompu, ima i opciju/mogucnost: SECRET, kada se klikne na nju-on iscita pasvorde koji su korisceni na tom racunaru kao i korisnicka imena ???

Vec dosta dugo imam i povremeno pregledavam Everest, ali nisam primetio tu opciju, doduse nikad mi nije palo na pamet da je trazim, jer iskreno receno nisam ni znao da postoji, pa me interesuje gde se nalazi u istom?

Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
15
Ovaj USB hack radi delimicno, ustvari prikazuje samo PasswordFox i to samo
nekoliko, koji su stvarno ok. Od cega zavisi da li ce da prikazuje sve ili samo neke password-e?

:)
 
Natrag
Top