Pas sa dva nosa spasen u posednji čas

UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.546
Pas sa dva nosa spasen u posednji čas
Niko nije želeo da pruži šansu Tobiju iz Kalifornije, psu rođenom sa deformitetom lica.

IZVOR: BORED PANDA, B92
186551222956efd9cf97172250826089_w640.jpg

Foto: Screenshot
Tobi je tumarao ulicama Fresna sve dok ga nije primetilo lokalno udruženje za zaštitu životinja, koje ga je odvelo u prihvatilište.

Međutim, niko nije želeo da ga usvoji, tako da je na kraju zakazano njegovo uspavljivanje.

Tobi je brojao svoje poslednje sate, kada je u azil kročio producent Tod Rej, osnivač društva izvođača “Venis Bič Frikšou”.

“Čim sam ga ugledao, pomislio sam da je to najslađi pas na svetu!”, izjavio je Rej za portal Bored Panda.

On je objasnio da nije planirao da nabavi psa, ali da jednostavno nije mogao da ga ostavi tamo.

“Njegovo vreme je isticalo, tako da sam odlučio da ga povedem kući. Tobi je najdivniji pas na svetu. On voli sve ljude! Obožava da se igra hvatanja i da se izležava na kauču. Potpuno je zdrav i dobro je”, dodao je Rej.

“Frikšou je osnovan kao mesto na kojem je sve moguće i ništa nije normalno. Postoji sa ciljem da omogući vraćanje Čuda ponovo u svet... da nas podseti na to koliko je ova plameta magična i da život na njoj dolazi u svim vrstama različitih formi. Mi volimo da slavimo razlike! Tobi povremeno posećuje izložbe. Deca ga obožavaju!”, zaključio je Rej.




 
Natrag
Top