Partizan Vs Crvena Zvezda

Partizan Vs Crvena Zvezda


  • Total voters
    70
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
a naravno i.....

stojke.jpg


reci su suvisne....


Apsolutno se slazem...

To samo govori kakav je covek...
Da ne postuje prvo sebe ,svoju rec i svoj obraz...
a o drugima da ne pricamo...

sam je pljunuo sebi u lice...
i taj beleg ce ostati zauvek...

Imao sam lepo misljenje o njemu...
ali sam je to upropastio...
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
pa to nije normalno razmisljanje!

kako mozete da mislite da nekome oduzmete zivot ZATO STO JE SAMO SPASAVAO SVOJU KARIJERU!!!!

ALOO BRE!!!

KAKO NE SHVATATE DA JE NJEMU TO POSAO!

ne shvatam vas nikako...al stvarno.....

svaka vam cast na takvom razmisljanju...vidi se da shvatate cari sporta ;-)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
1. Po internet Bon tonu je zabranjeno pisanje velikim slovima, jer to izgleda kao da se deres.

2. Ispravi post i smanji slova.

3. Pogresno vreme za taj potez, jer teranje inata nikome nije donelo dobro.

4. Meni ne smeta sto je presao u Partizan jer gledam to drugim ocima, to kao da je presao u Fljamuntari.Tim ko time mora i on da se penzionise negde.

5. Smanji te navijacke dozivljaje za stadion ovo je samo forum, gde ljudi razmenjuju misljenja svidela se ona nama ili ne.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Kad smo kod slika, evo jednog popularnog forumskog potpisa... :mrgreen:

9sxd90.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
1. Po internet Bon tonu je zabranjeno pisanje velikim slovima, jer to izgleda kao da se deres.

2. Ispravi post i smanji slova.

3. Pogresno vreme za taj potez, jer teranje inata nikome nije donelo dobro.

4. Meni ne smeta sto je presao u Partizan jer gledam to drugim ocima, to kao da je presao u Fljamuntari.

5. Smanji te navijacke dozivljaje za stadion ovo je samo forum, gde ljudi razmenjuju misljenja svidela se ona nama ili ne.

ja post menjati necu...vi me banujte ;-)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Teranje inata nikome nije donelo dobro. A ja da te banujem nemam nameru. Banovaces ti sam sebe svojim ponasanje. I glupo je da ocekuje sada neki revansizam s moje strane jer sam zvezdas. Ja jesam Zvezdas ali nisam huligan a najmanje osvetoljubiva. Verovatno da si ti na mom mestu i da sam ja tako nesto napisala verovatno bi me banovao. Ali ja sam ja a ti si ti. Kad porastes kasce ti se samo.

I kod mene nema podela crveno beli i crno beli. Tim je tim i svi smo jedan narod. Zar bi trebala da navijam recimo za Fljamuntari kad igra protiv Partizana?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
naravno,ja sam ja,ti si ti,al necu dozvoliti da lupate i pljujete po coveku ciji je fudbal posao i koji je presao IZ SPORTINGA U PARTIZAN,a zvezda ga je najurila jos pre 4 godina (CITAJ NAJURILA)...Onda se desava da navijaci zele da ga ubiju i on sad treba da im se zahvaljuje...od mene toliko,ja nista lose nisam rekao,samo realnu situaciju,vi (zvezdasi) drugacije gledate na to...tako da je svaka rasprava sa vama suvisna....nadji mi jedan deo posta gde sam vas uvredio i slobodno neka puca ban dozivotno,mene internet zivot ne interesuje,ali neke prozivke sitnih ljudi me strasno iznerviraju....

Toliko...Pozz and Peace

edit: nema ni kod mene podela,ali zbog nekih maloumnika mora postojati podela....jbg...takav nam sistem...

no hard feelings....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Raspravljati o coveku koji ni sebe ne postuje...stvarno je u najmanju ruku smesno...

Lepo je narod rekao da je ''poturica gori od turcina''...
I sa ovom majicom misli da je kupio ljubav grobara?
I da je postao neka faca?

samo je jos vise potonuo...
 
Natrag
Top