“Parovi”: Plaču, histerišu, žele da idu kući...

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
“Parovi”: Plaču, histerišu, žele da idu kući...

Kako se bliži kraj rijalitija „Parovi“, ostalo je još desetak dana, VIP parovi koje gledamo na televiziji Hepi, pucaju po“šavovima”, plaču, histerišu, žele da idu kući.​

spek-parovi.jpg_310x186.jpg

Luksuz i glamur u kojem su tri meseca nisu dovoljni da ih zadrže, pa je Danijel Đurić sa sobaricom izašao kroz kamera ring, a Slađa Delibašić je htela da preskoči zid, Tijana je vrištala u dvorištu i plakala na sav glas.

Najviše posledica zbog velike želje da oseti miris vazduha s druge strane zida, imaće najverovatnije Danijel Đurić, koji je podlegao čarima sobarice Mimi, sa kojom se dugo mazio, ljubio, dodirivao, a zatim je na trenutak napustio vilu.

Kasno posle ponoći, konobar je probudio sve učesnike rijalitija„Parovi“, saopštio im je da su Danijel Đurić i sobarica Mimi na trenutak izašli iz vile, obezbeđenje je reagovalo, ali da će morati da snose posledice, jer je to protivno pravilima boravka u rijalitiju.

- Dugujem objašnjenje, ništa se nije dogodilo – rekla je Vasilija Kokotović, koja je u rijalitiiju sobarica Mimi. – Nikog nisam zavela.

- Izašli smo bukvalno minut – pravdao se Danijel. – Ona me je pozvala u bračno savetovalište, pričali smo... Nije ona mene zavela, nisam ja dete, znam šta radim.

- Šta ćeš ti sa njom u bračnom savetovalištu? – pitala ga je Tijana Dapčević.

Svi su bili ljuti što su ih probudili kasno posle ponoći.

- Ovo je strašno. Popio sam lek, legao, na šta ovo liči. Ona je glumica,verovatno je imala zadatak – povikao je Tika i napustio sto odmah,burno reagujući otišao je u dvorište da zapali cigaretu.

Danijel se svima izvinjavao, pravdao da nije imao zadatak, ostali su ga pitali zašto je to uradio.

- Ovo je izolacija ljudi – rekla je Tijana. – U psihologiji je poznato da ona iz ljudi izvuče nešto iz malog mozga. Kao ono što je meni Slađa rekla, kad je posumnjala u mene i Igora.

Posle mnogo komentara na to što je Daniijel Đurić uradio, povukli su se u sobu na spavanje. U dvoruštu su bili Slađa Delibašić i Danijel. Pridružili su im se Ivan Gavrilović i Tijana Dapčević.

- Morao sam da odem u savetovalište, pozvala me je. Nisam mogao da je vodim u krevet, tamo mi je devojka – pravdao se Danijel.

- Videćeš sutra kad puste prilog iz savetovališta da li ćeš imati devojku– smejao se Ivan.

Slađa Delibašić je pričala kako je skakala s padobranom, a zatim je predložila Danijelu da preskoče zid.

- 'Ajde, muško si,da preskočimo, ja ću te čekati sa druge strane –nagovarala ga je. – 'Ajde da odemo. Ti si već probao. Šta nas briga.

- Ja bih se u...ro kad bih skočio sa ovog zida, možda me tamo sačekaju neki kučići, nisi normalna šta mi predlažeš – odbijao je Danijel.– Srce bi mi stalo na pola puta. Nisam ja taj tip.

Tijana Dapčević je počela da plače. Tresla se, dozivala je dete. Zagrlilisu je Danijel i Slađa.

- Ide mi se kući. Moram da idem kući. Samo da zagrlim Vuka, da ga pomirišem – rekla je kroz suze Tijana.

- Budi jaka, šta ti je, moje su ćerke velike, pa mi se ide kući –rekla je Slađa. – Ali, izdrži, evo, kraj je.

Ivan Gavrilović je predlagao da viču, kako bi izbacili negativnu energiju. Svi su počeli da viču, Slađa je dozivala ćerke, Tijana je vrištala,Gavrilović je krivio facu, pravio grimase, probudli su Igora.

- Samo se vi smejte, biće vam sutra, skidanje od honorara – rekao je Igor. – Da si ga barem meto da mi ne bude žao, nego ništa. A uzećeti pare.

- Uzeće mi pet hiljada evra i ništa mi neće ostati – smejao se Danijel.

- Neće toliko, oduzimaju po 200, 300 evra. Nisu kazne tako stroge –tešila ga je Slađa.

- Pare nisu problem, nego da ne bude šut karta – rekao je Ivan Gavrilović.

Danijel Đurić se zamislio,ali ubrzo je nastavio sa svojim šalama.
(Novosti)
 
Natrag
Top