Par hiljada tutorijala na nasem jeziku

Član
Učlanjen(a)
13.08.2012
Poruka
32
Здраво ја сам из Македоније. Потребна ми је помоћ за видео рекламни билборд (оутдоор оглашавање). Желим да научим да радим са Сони Вегас 10. Требају ми видео упутства или књиге са неким материјалом. Хвала унапред.
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
3
Znanje je snaga, znanje je moc
Tko nema znanja, ne moze proc'

Malo ljudi znjanje shvaca kao opstu stvar, pa ako nesto znaju to cesto kriju od drugih, misleci da ce biti pametniji.
Pravi znalci su svesni da samo deljenje znanja sa drugima, povecava i njihov licni quantum znanja.
Jedino za znanje ne vredi izreka "sve sto se deli biva manje".
Hvala ti prijatelju i na trudu i na ideji.
Srdacan pozdrav
Pantarey
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2009
Poruka
9
boki71 upomoc.Torrent skidam vec ...... i stane na 54,9% i ne mrda dalje.Trebaju seed a njih izgleda nema.Ako bi bio ljubazan da pustis koji seed za torrent samo da zavrsim pa cu poslije ja da dajem seed bar neko vrijeme ;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
boki71 upomoc.Torrent skidam vec ...... i stane na 54,9% i ne mrda dalje.Trebaju seed a njih izgleda nema.Ako bi bio ljubazan da pustis koji seed za torrent samo da zavrsim pa cu poslije ja da dajem seed bar neko vrijeme ;)


Ja se i nesecam da sam postavio ove tutorijale preko torrenta.....

Ovde imas na moj sky drive a i kolega kome se ovom prilikom zahvaljujem je uploadovao jos na par servera isto to.....

http://serbianforum.org/threads/par-hiljada-tutorijala-na-nasem-jeziku.229451/page-9
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
3
Svaka cast majstore!
Ostao sam bez teksta, kako za tvoj trud,
tako i za prikazani komoditet, pojedinih clanova Foruma.

Jos jednom puno, puno hvala
 
Član
Učlanjen(a)
26.05.2009
Poruka
5
Hvala puno majstore !!! Nemam reci da opisem koliko mi znace ovi tutorijali !!!
 
Natrag
Top