pali mi se za ton pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
pomoc stalno mi se pali dolje ona mala opcija za ton koristim windows xp.
i u mis ima dva klika levi i desni i ono u sredini i cim to kliknem meni se ton upali i ugrasi a kad nesto hocu da uradim naprimer kada hocu da na internet sa dna stranice krenem gore ili obrnuto ne radi ima li nacina da to za ton otklonim ako nerazumete poslacu sliku.

Dodato posle 1 25 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

pomoc molim vas

Dodato posle 13 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

evo slike kako da maknem ovo u sredini
jasna0077.jpg


Dodato posle 14 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

pomoc pomoc hitno
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Start - Control panel - Sound and audio devices - dečekiraj opciju Place volume icon in the taskbar...

Ako sam te dobro razumio...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Probao sam to sto si napisao.....srednji taster ne bi trebalo da ima bilo kakvu funkciju....uk/isk.....to je funkcija levog tastera....a ako oćeš da skloniš ikonu za vol....klikni desni taster--Properties---i malom okcu odčekiraj tu opcilu....
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
na koji taster uradio sam to sto je rekao marko 75 i nista pomoc

meni se to maklo ali cim kliknem u sredinu isto iako ga nema
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Otvori taskmanager i slikaj ga pa okači sliku da pogledam...
Dobro bi bilo i da okačiš sliku Startup...
Idi u run--ukucaj msconfig--Startup--slikaj i okači...
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
vise mi se ne pojavljuje dole u taskbar za ton ali mi i dalje ovo za ton ima efekta kako da to za ton maknem iz dnevnog reda
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Kako sam ja tebe tazumeo, ti ne zelis da cujes zvuk pri ulazu Windowsa (blaga melodija), kao i ostale tonove windowsa (kada te pita nesto, kada te obavestava o nekoj grasci i slicno).
Idi u Sounds and Audio Devices, zatim na opciju Sound i iz padajuceg izbora (Sounds Sheme), stavi da bude No Suonds i nece ti vise prijavljivati tonove upozorenja i ulaz u Windows, samo ga restartuj posle toga.
Ako si na to mislio?:dntknw::dntknw:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ili ti je Miš " Prolupao ".....ili njegovi " Drajveri ".....
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
udjite na kontrol panel i u sounds i kad vam se upali vi ono u sredini misa gore dole i videcete kako se ton pali i stisava e kako ja to maknem da mi se odvoje ton i mis
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
nemoguce je da to sto trazis ''ugasis'' ili ''razdvojis'' kako ti kazes jer kad udjes tu ti skrolovanjem tockica na misu pojacavas i smanjujes ton, sto bi uopste to radio??? :dntknw:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top