Pad sedme biblijske svetske sile - Da li je Britansko-americka svetska sila zaista VII biblijska sil

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Niko ne treba nikog prozivati, ni vređati na verskoj osnovi, ali to ne isključuje da na osnovu biblije identifikujemo pojmove koji postoje u istorijskom kontekstu.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Niko ne treba nikog prozivati, ni vređati na verskoj osnovi, ali to ne isključuje da na osnovu biblije identifikujemo pojmove koji postoje u istorijskom kontekstu.

Meni je žao akosam te snečim uvredila
Ovo je tvoj avatar , malo samga uredila tebi iz ljubavi ,i nadam se da nisi ljut POZDRAV

363141 (1).jpg


giphy.gif
 

Prilozi

  • giphy (1).gif
    giphy (1).gif
    101,6 KB · Pregleda: 5
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
M
Meni je žao akosam te snečim uvredila
Ovo je tvoj avatar , malo samga uredila tebi iz ljubavi ,i nadam se da nisi ljut POZDRAV

Pogledajte prilog 106459


giphy.gif

Moj odgovor je bio lično upućen na Tripovu opasku da JS isto tako pišu protiv Rimokatoličke crkve, pa sam ja onda dao taj komentar da "Niko ne treba nikog prozivati, ni vređati na verskoj osnovi, ali to ne isključuje da na osnovu biblije identifikujemo pojmove koji postoje u istorijskom kontekstu"

Nisi me ničim uvredila, i nisam ljut, jer u suštini nisam gnevljivog duha, osim što ponekad u meni postoji žalost zbog ljudskog neverstva.

Fotografija koju si poslala je kao iz jedne pesme ASD "RUŽA SARONSKA"

HVALA!

 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Lažnu nauku nema samo Rim nego i JS koji najviše prozivaju upravo taj Rim.



Znači nije se desila inkvizicija?



Znači bili humanitarci u srednjem vijeku.



To svi kažu za one druge, samo Biblija je mjerilo srećom, a ne šta ko od ljudi kaže.

Rimsko carstvo ako poznajete istoriju,bilo je podeljeno na zapadno Rimsko carstvo i istocno rimsko carstvo.Tacno je da je zapadno Rimsko carstvo palo u IV veku nase ere,ali rimsko carstvo je nastavilo da zivi sa istocnim rimskim carstvom sve do njegovog pada.Jel mozda znas kad je palo Istocno Rimsko carstvo???
 
Natrag
Top