Ovo je moje idealno nedeljno jutro...

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Dakle, idealno nedeljno jutro za mene je kada pijem kafu u krevetu (koju mi već puno godina bez gunđanja kuva moj muž) i čitam omiljenu knjigu ili jednostavno uživam u tišini u zagrljaju gore pomenutog muža (uz kaficu)... A onda, onda tu tišinu prekine jedno sanjivo dobro jutro iz sinovljeve sobe...

Kako izgleda vaše idealno nedeljno jutro?
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
110
1. ako radim (radim 6 dana pa 2 odmaram, samo prvu) onda se budim oko 4 i u 20 do 5 sam vec u busu :( i celo jutro mi prodje na poslu :D

2. ako odmaram, onda nemam jutro, prespavam :D
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ako sam rano legao, probudim se oko 8, majka mi skuva kafu i sednem za komp uz kafu :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Moje idealno nedeljno jutro je slično tvom, Milenčice. Jedino što volim da ga nastavim na celo prepodne, a zovem jutrom i dalje. A onda obično sa dragim odem na neki od splavova na Dorćolu, poručimo kaficu, sednemo tako da ja mogu da se naslonim na njega, i onda u tišini gledamo kako se Sava uliva u Dunav... kako Dunav dalje teče onako veliki i moćan... kako brodovi plove... divota!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ustanem oko 9 a glava me ne boli... Nisam se ni zakašljao, znaci nisam sinoć u gradu izduvanio 2 kutije, i popio litre piva! Skočim do pekare po doručak, kupim i novine, pa lagano...
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Kada ustanem i skontam da nemam obaveza za nedjelju i da su starci negdje zapalili...Onda fino sjednem i skuvam sebi kafu i zapalim na miru :)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
01. ustanem [treba mi oko pola sata da se proboravim - gore od Surde u Vrucem Vetru]
02. ukljucim muzicki stub
03. odem da se umijem
04. stavim za kafu
05. izaberem neku plocu sa dobrom rock svirkom
06. pustim na 11 [pojacalo ide do 17]
07. odem da se istusiram
08. za to vreme vec stigla kafa
09. dok pijem kafu promenim muziku, nesto tise [obicno Out of Focus ili Janis Joplin]
10. istrcim dva kruga oko naselja
11. pozovem curu i dogovorim se da se vidim sa njom
12. sednem za racunar
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ustanem...
To bi bilo to... :D

Bitno je probuditi se u nedelju posle svog stresa ,muka i napora...Na poslu najviše.... Posle je laganica...sam kreiram svoj dan.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Za mene je idealno nedeljno jutro kada se probudim i shvatim da taj dan nemam nikakve obaveze, onda ustanem polako, skuvam sebi i dragom kaficu i uzivam...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ustanem pojedem jedan /masan/ burek zezam se napolju i sve tako
 
Natrag
Top