Otkupljujem polovne dekstop i laptop racunara

Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
56
Otkupljujem polovne laptop i desktop racunare do 100 evra. Vase ponude mi saljite na e-mail adresu zexxxx91@gmail.com ili preko privatne poruke. Kad se dogovorimo za cenu, nacin placanja i nacin slanja (odnosno preko koje kurirske sluzbe) onda moze i razmena brojeva telefona kao i licnih podataka.

Ja se nalazim u Somboru. Ako neko iz Sombora ili okoline zeli da trguje samnom, morace licno da doveze racunar na moju kucnu adresu jer nemam prevoz da dodjem na po racunar na vasu kucnu adrese.
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
56
Otkup polovnih racunara je jos uvek aktuelan.

Otkupljujem i racunarske komponente, ispravne i neispravne. Placam:

Ispravne komponente placam 60% od realne cene, znaci realna cena - 40% = isplata odma (naravno ako mi komponenta odgovara)

Neispravne komponente placam:

maticne ploce - 100 dinara/komad
hard diskove - 30 dinara/komad
napajanja - 50 dinara/komad
graficke kartice:
- PCI-Express 50-500 dinara sve zavisi od problema i kvara
- AGP graficke kartice me ne zanimaju na komad nego na kilo i to placam 150 dinara/kg

Ponude slati na e-mail adresu zexxxx91@gmail.com ili somborservisracunara@gmail.com, obavezno sa slikom na kojoj se vide svi detalji komponente. Nekvalitetne slike koje su slikane nekvalitetnim foto aparatom ili su mutne necu ni da gledam niti cu odgovoriti na taj mail.
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
56
Oglas za otkup neispravnih racunarskih komponenti nije vise aktulan kao ni oglas za otkuppolovnih laptop racunara.

AKTUELAN JE SAMO OGLAS ZA OTKUP POLOVNIH DESKTOP RACUNARA I RACUNARSKIH KOMPONENTI

OGLAS VAZI SAMO SA SRBIJU

Kupujem polovne desktop racunare vrednosti do 100 evra.

OBAVEZNO:
  • Poslati slike racunara kojeg prodajete na mail pcotkup025@gmail. com, obavezno sa otvorenom stranicom da se unutra vide komponente ili posebno komponente koje mi nudite
  • Napisati tacnu konfiguraciju racunara kojieg prodajete ili tacnu oznaku komponente koje mi nudite

BEZ GORE NAVEDENOG OPISA NEMOGU IZVRSITI PROCENU RACUNARA ILI KOMPONENTE KAO I RECI DA LI MI VASA CENA KOJU STE NAPISLI ODGOVARA ILI NE ODGOVARA, TAKO DA NA PORUKE BEZ GORE NAVEDENOG OPISA NECU ODGOVARATI

PLACANJE se vrsi nakon testiranja racunara ili komponente i utvrdjivanja da li je u opisanom stanju, na Vas racun ili slanjem novca PostNet-om preko poste
Zbog mnogo loseg iskustva i previse prevaranata, pouzecem nista neplacam.

Znaci posaljete mi racunar koji prodajete ali naravno pre toga se dogovorimo oko cene, kad stigne ja ga istestiram i ako je sve kao u opisu istog momenta idem do banke ili poste (sve zavisi kakav nacim placanja zelite) i uplacujem novac.

NIJE MI CILJ NIKOGA DA PREVARIM, SAMO HOCU DA I JEDNA I DRUGA STRANA BUDU ZADOVOLJNE
IMAO SAM PREVISE LOSEG ISKUSTVA I PREVISE IZBIJENOG NOVCA DA BI SE UPUSTAO U KUPOVINU PRE TESTIRANJA
NARAVNO KO SE ODLUCI DA TRGUJEMO DACU MU MOJ BROJ TELEFONA GDE CE MO SE SVE LEPO DOGOVORITI, A SAMIM TIM CE TE MOCI VIDETI DA NISAM NEKO KO ZELI NEKOG DA PREVARI
 
Natrag
Top