Otkupljujem neispravne racunarske kumponente i ostalo

Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
56
Otkupljujem neispravne maticne ploce, graficke kartice, ram memorije, hard diskove, procesore, napajanja i opticke uredjaje. Moze i komplet neispravne racunare.

Pored toga kupujem jos i neispravne mobilne telefone, tablet racunare, TFT monitore

U obzir dolazi samo vece koliko hardvera i mobilnih telefona, za male kolicine (jedan ili dva komada) mi se ne ispati placati postarinu osima ako niste iz Sombora pa da obavimo licno preuzimanje, u tom slucaju moze i na komad.

Tablet racunare i TFT monitore moze na komad.

Cene pitati preko e-mail adrese somborservisracunara@gmail.com.
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2013
Poruka
2
zdravo oces li mi reci po koliko placas sve to sto si naveo za receklazu napisi mi pojedinacno da znam hvala
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
56
>>>>>aktuelno<<<<

nove cene:

za neispravne hard diskove:

3,5 hard diskove placam:
80gb-160gb -------------->50din/komad
200gb-320gb--------------->100din/komad
500gb-750gb--------------->200din/komad
od 1tb pa navise----------->300din/komad

2,5 hard diskove placam:
do 40gb-------------->50din/komad
60gb-100gb-------------->100din/komad
120gb-250gb------------->150din/komad
320gb-500gb------------->250din/komad
640gb pa navise----------->400din/komad

za graficke kartice:

od 100-1000 dinara po komadu, zavisi od modela i vrste kvara
prednost imaju graficke kartice koje bacaju sliku u kockicama, crticama i td... pa tek one koje rade, a ne daju sliku

zanapajanja:
napajanja placam do 500 dinara po komadu u zavisnosti od modela
zanimaju me iskljucivo ona napajanja koja rade ali nemaju dovoljno snaga za startovanje racunara, odnosno da nemaju dovoljno snage da bi bilo slike na monitoru


za monitore placanje zavisi od modela i vrste kvara, zanimaju me iskljucivo monitori bez fizickih ostecenja i nedostataka, kao sto je postolje i td...
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
56
admin moze zakljucati ovaj oglas ili obrisati, vise nije aktuelno i nemojte mi slati nikakve poruke vise u vezi ovog oglasa
 
Natrag
Top