Otkup vozila Beograd

Učlanjen(a)
10.02.2014
Poruka
228
Ukoliko Vaše polovno vozilo (koje god marke i modela da je u pitanju) više ne može da se koristi, da se vozi, mi ćemo ga otkupiti. Mi se bavimo kupovinom svih polovnih vozila na teritoriji grada Beograda, i bližoj perfieriji. Pogledajte nas sajt
 
Učlanjen(a)
10.02.2014
Poruka
228
Ako imate automobil, kamion, kombi, motor ili bilo koje drugo polovno vozilo, a želite da ga prodate, mi Vam stojim na raspolaganju. Danas je ponuda polovnih vozila veoma bogata, a kupovna moć ljudi dosta loša. Sa druge strane, kupci su postali veoma zahtevni i razmaženi, tako da je veoma teško prodati polovno vozilo, naročito ako je starije godine proizvodnje ili ako ima veliku pređenu kilometražu. Sve ima svoj vek trajanja, pa tako i Vaše vozilo. Ako ste vlasnik dotrajalog prevoznog sredstva, havarisanog ili pokvarenog vozila, nemojte da brinete. Mi imamo rešenje. Otkupljujemo sva polovna vozila, automobile, motore, kamione, kombi vozila i sva druga vozila, bez obzira na njihovu marku i model. Nije bitno ni u kakvom su stanju. Mogu biti havarisana, sa lošim motorom, u neispravnom stanju, previše stara i vozila sa ogromnom pređenom kilometražom. Javite nam se i možemo se dogovoriti. Naša stručna ekipa dolazi do Vas i vrši procenu Vašeg polovnog vozila. Nakon toga Vas isplaćujemo na licu mesta. Zovite nas vec danas Telefon: 060 6999 698
 
Natrag
Top