Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

• Začetnik teme kopca
  • Datum pokretanja
@mightyoutlaw
Pa imaš to na prvoj strani, sve je poredano po abecedi, nadji samo MioMoov otvaranje sa kartice

G

googiii

[КУОТЕ = "копча, пост: 2307846, члан: 617291"] Да ли неко неко сацуванује за блаупункт мапу која иде у МапДата
У питању је блаупункт туристелот МП3 [/ КУИТЕ]
-ja imam blaupunkt travel pilot 70 ako ti nesto moze pomoci reci ( sve fabricki )
-
-i jedno pitanje da li mogu u njega da ubacim igo primo jos bolje ako moze samo na micro sd da bude primo i da se automatski pokrece

Poslednja izmena:
@googiii
Ne bih rekao da odgovara iz tog modela, posto je noviji
Može iGO,
Prvo probaj shell sa prve strane na karticu
I ako ga spojiš provjeri imaš li folder MapData

Poslednja izmena:
G

googiii

@googiii
Ne bih rekao da odgovara iz tog modela, posto je noviji
Može iGO,
Prvo probaj shell sa prve strane na karticu
I ako ga spojiš provjeri imaš li folder MapData[/Q

Kad spojim navi onda mi se otvori folder
MAPTRIP u njemu ima folder data pa u njega mapset pa u map set data pa mapviewer pa maps

@googiii
Ima li mapa naziv npr. Austrija.map ili je drugacije?

Ako je Austrija.map ili Dach.map izaberi najmanju mapu pa uploaduj

I jesi li probao kopcashell sa prve strane na karticu?

mightyoutlaw

mightyoutlaw

Član
Jel imao neko problem sa mio navigacijama da posle ubacivanja miopocket-a neće da je prepozna kom tj internu memoriju?

Prepozna internu na trenutak i odmah se izgubi. Navi izbacuje onu sličicu da je konektovan na usb.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Zašto onda ova čitava tema sa 70 stranica.
Miopocket nije teško instalirati ali ga je teško izbrisati
I naveo sam negdje da nije preporučljivo instalirati Miopocket jer se on baš instalira (mijenja registry) a ovi ovdje postojeći skinovi (loaderi) se samo jednostavno pokreću bez instalacije.
Moja je preporuka da ga izbrišeš (deinstaliraš ako uspiješ) te ako imaš sačuvan bekap od My Flash Disk a ponovo da vratiš
Pa ćemo dalje...
koji je model i ima li utor za SD karticu?