Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

• Začetnik teme kopca
  • Datum pokretanja
Bocky72

Bocky72

Član
Mislim, ako se dobro sećam jedne diskusije na nemačkom forumu, koriste se iboot.EXE i iboot.mscr fajlovi, i još poneki, funkcionišu sa 40 i 50 serijom.
Ali, recimo, TMC radi samo sa originalnim softverom.
Setih se da sam kod jednog bekera našao na kartici direktno u rootu stavljen iGO koji je preimenovan u autorun.exe
Kod njega je radilo, kod jednog drugog modela nije.
Nemam nijedan beker više pri ruci da se igram, nažalost.

Poslednja izmena:
Znam i ja da je kod Ready50 verzije iboot.exe sigurno, eh sad kod active...
Nisam ni ja imao priliku da isprobam

M

MERSUDIN89

Pozz, kako ubaciti iGO primo u navigaciju FALK M-series Marco Polo, 3.5 incha (320x240) preko interne memorije.
Gledao sam od kopce, ali su mislim svi unlock za 480x272. Hvala unaprijed

M

MERSUDIN89

Hvala @kopca, samo da te pitam hoću li nakon zamjene ovog izvršnog fajla AutoRunCe u AutoRunCeorg izgubiti kasnije vezu sa pc. Pitam iz razloga što u ovu navigaciju ide tzv. miniSD card koju nemam, tako da preko totalcomandera ne bih mogao ubaciti u navigaciju po potrebi ostale podatke.

branko.82

branko.82

Da li taj navigon 8110 može da gura neki primo ili je igo8 najviše?Da li je neko probao?

Poslednja izmena:
@voodoons
Navigon 8110 samo na SD bez navigon mapa:
You need to like this in order to view this content.

@branko.82
Ne može ni jedan Primo osim iGO8 i nextgen a tada kad sam probao nextgen sa minimalnim sadržajem je blokirao bez obzira što ima 128 RAM
Mislim da sam probao i tzv YESIGO da neće ali ako hoće neko da proba ima ga na prvoj stranici (izbrisati u njemu ux jer samo smeta)