Šta je novo?

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

Učlanjen(a)
26.12.2017
Poruka
23
Eh, sada pošto nema puno memorije, kako da uredim da čita mape sa SD kartice. Kako da namjestim SYS datoteku i koje dijelove iGO8 da ostavim na internoj a kako da uredim foldere na SD kartici ( čitao sam ovdje ali nisam nešto nešto skontao )

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
529
Eh, sada pošto nema puno memorije, kako da uredim da čita mape sa SD kartice. Kako da namjestim SYS datoteku i koje dijelove iGO8 da ostavim na internoj a kako da uredim foldere na SD kartici ( čitao sam ovdje ali nisam nešto nešto skontao )
45-ta strana, zadnja tri posta a neka ti @kvajgon kaže kako stoji struktura foldera na kartici (kod iGO8).

Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
147
Folder -content- u njemu folder map i folder poi
sys iskombinuj neznam koji uredjaj ali igo8 bi trebalo da cita sa kartice

[folders]
app="ResidentFlash/iGO8"
content="ResidentFlash\iGO8\content"
map="SDMMC Disk\content/map"
kmlpoi="userdata\poi" ;"content\poi"
kmlroute="userdata\route" ;"content\userdata\route"
has_secondary_root=1

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
529
Da, kod Navmana je:

[folders]
app="My Flash Disk/iGO8"
content="My Flash Disk\iGO8\content"
map="Storage Card\content/map"
has_secondary_root=1

Član
Učlanjen(a)
29.09.2011
Poruka
48
Ok, ali kod mene je iGo8 raspakovan i smješten u SmartST_CE folderu i kad u SYS datoteku upišem gore navedeno napravi mi novi folder pod imenom iGO8 i u njemu prazan folder "content".
SD karticu sam uredio prema gore navedenim upustvima. Izbrisao map folder sa interne memorije ali pri učitavanju navigacije prijavi grešku da ne može naći karte i gasi navigaciju.

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.276
Koliko imaš slobodnog prostora? Kada obrišeš originalni program files i ostali navman crap.
Ne može da radi bez map foldera. Mora makar basemap da ti bude u njemu.
Edit:
A probaj i javni da li prolazi sledeći unlocker:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
147
Ja iskreno neznam kome odgovaram ako si igo8 promenio naziv kao kod orginala onda ti se tako mora zvati i u liniji u sys fajlu

Kod:
Pozz, Bocky72, nije uspjelo otključavanje Navman F10 sa onim Minishellom, ali sam jednostavno zamjenio pokretački exe fajl SmartST_CE.exe sa iGo8.exe, tako što sam iGo8.exe preimenovao u Smart_CE.exe, dok sam originalni fajl preimenovao u Smart_CE.old.exe. I nakon toga je proradilo.
Da napomenem da sam originalni Smart_CE.exe fajl probao preimenovati u Smart_CEorg.exe ali tada nije išlo. Znači mora se preimenovati u Smart_CE.old.exe i onda sve savršeno radi.
U svakom slučaju hvala na pomoći.

Znaci nemozes kopirati sys koji sam ti postavio moras zameniti.Nije igo8 nego smart_ce

Član
Učlanjen(a)
29.09.2011
Poruka
48
Pozz, sad mi se javlja sljedeći problem : Kada krene kalkulacija rute izbaci poruku "Nema više memorije, pokušajte namjestiti metodu u parametrima rute".
Probao sam podešavanja ali ne ide, treba li možda u sys datoteki dodavati podatke za :
reserve_memory=
max_memory=
cache=

Prilozi

• 20171230_212126.jpg
    20171230_212126.jpg
    578,2 KB · Pregleda: 13