otkljucavanje telenor usb modema huawei e353u-2

Učlanjen(a)
26.03.2014
Poruka
60
Vec sam trazio resenje ovde cak sam i skinuo 2 programa za otkljucavanje ali nisam uspeo da otkljucam modem(Dc-unlocker Client 2 i HUAWEI modem code writer),i na ovom linku sam trazio resenje ali nista: http://mymodem.in/huawei.php.
Pa moze li neka sigurna pomoc. Imam huawei e353u-2,a imei mi je: 355514041172850.
Na programu code writer izbacivo mi je 8 nula kao resenje,a ni sa dc nisam postigo nista
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Probaj na ovoj adresi:
Kod:
http://www.goglasi.com/search?q=slicni%3A860238+otkljucavanje+HUAWEI+3G+internet+modema
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Brate ako nisi uspeo da otkljucas sa DC-unlocker nemoj ni da pokusavas vise ne verujem da ce da uspes sa drugim programom ,a i ako uspes to se naplacuje ,al da ti nesto iskreno kazem to sto si kod telenora najvise ti se i isplati po meni su oni ovo najbolje i uradeli,kad istrosis doplatu po punoj brzini nastavljas ostatak po smanjenoj brzini,cini mi se da je slicno i kod MTS,medjutim kod VIP-a te ceka gorko iznenadjenje sto nema to sa smanjenom brzinom,kad potrosis uplatu tu je ending...znaci kad se sve sabere na konju si veruj mi....covek misli da ako nesto ima tamo negde ...da je to bolje ,ali nije tako....takodje mozes na trafici da kupis obicnu telenor karticu i da je koristis na tom modemu za internet....al je bitno da kad je prvi put kupis ne koristis one bonus pakete nikako da ti ne poveca cenu nedeljnog paketa.....ja sam jednom iskoritio taj za dzabe i posle je najmanja ponuda bila 200 dinara za nedelju dana......kod mene je recimo aktuelna ponuda bila nedelju dana za 60 dinara ,znaci internet imas nedelju dana po smanjenoj brzini za te pare plus poruke i minuti,al je stos da nikako ne koristis te poruke i minute da ti nebi povecalo paket.....
Procedura je sledeca:ubacis karticu u obican mobilni pretisnes *111# i dobijes meni sa ponudama ,ti naravno odaberes najjeftiniju ponudu koja sadrzi u sebi internet od 7 dana i pretisnes.Kroz 5 minuta dobijes poruku da te obaveste da je uspelo i ti onda lepo prebacis karticu u modem i cepas nedelju dana i to je to.....na kraju 7 dana u ponoc kad ti istice paket pazis da se ne zeznes da nisi i dalje prikljucen da ti nebi skinulo preostale pare sa kartice....znaci iskljucis se pre ponoc i kad prodje 12 nocu ponovo doplatis na mobilni i tako u krug....hehehe.....znaci nikad se ne prikljucuj na net ,ako predhodno nisi uplatio paket,takodje ne biraj onaj paket telenor klik ,kod mene nije hteo da radi po smanjenoj neznam zasto....verovatno samo na mobilni moze...
......Ali ima jos jedna zanimljiva stvar u vezi ovih modema ako u tvom gradu ima buvljak mozes to da nadjes ako imas srece za 100 do 200 dinara zavisi od prodavca ,bio sam jednom prilikom svedok kad su modem sutirali sa noge ,ko da je to nesto bezveze.....svasta...aaa...
GW300H233
 
Učlanjen(a)
26.03.2014
Poruka
60
Bazlik,imam telenorov internet. na pretplatu godinu dana. ali sam nezadovoljan. pa imam i 1 stari njihov modem usb koji bih hteo da otkljucam i malo mogao koristiti mts net preko njega. u pitanju je servis 1 igrice koju telenor ne podrzava a ja ju jako volim igrati,i sad dodatno zbog njihove nesposobnosti moram dodatno uplacivati nesto i mts da bih mogao celokupno koristiti internet,o tome se radi,zato bih hteo otkljucati taj stari modem,pokusavajuci izgubio sam dosta zivaca,i voleo bih i izbeci dodatno placanje ako se moze otkljucati jedino placanjem. jedva cekam da mi ovaj ugovor istekne. trenutno imam otkljucan mts modem koji sam pozajmio od druga pa tako igram igricu preko mts a za sve ostalo koristim telenor internet
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Probao sam na dva mesta i kao resenje za tvoj imei:355514041172850 izbacuje ovo:
Kod:
Flash:    51389277
Unlock:    55556636
 
Učlanjen(a)
26.03.2014
Poruka
60
Probao sam na dva mesta i kao resenje za tvoj imei:355514041172850 izbacuje ovo:
Kod:
Flash:    51389277
Unlock:    55556636
i ja sam pronasao to na internetu(i tu stranicu za sam upravo pronasao ovde na serbian forumu) ukuco imei i kada sam probao da otkljucam samo sam izgubio 2 pokusaja,ni jedan od tih brojeva ne odgovara
 
Učlanjen(a)
26.03.2014
Poruka
60
Dobro onda udari kocnicu da malo bolje to istrazimo....
ako te dobro razumem to znaci da sacekam malo s kucanjem pogresnih brojeva posto sve sto sam pokusao ne uspeva. dobro,ko sto rekoh kod mene je trenutno drugov mts usb koji koristim. nadam se i da si video moju poruku sto sam ti poslao
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
skini ovo i potrudi se da upises tacan - com port za usb:
Kod:
http://download.myusbmodem.com/home/Huawei%20Unlocking%20Tools/huawei-unlocker_E367%20E353.zip

[IMG]http://1.bp.blogspot.com/-DGEju_Tqql8/Ut6bQ2e24eI/AAAAAAAAC3I/ibHIYORYjcs/s1600/E367%252Band%252BE353%252BFlasher%252BUnlocker.png[/IMG]
Note:- There is important point to note. you must disable your pc antivirus before downloading and running this softwares. Softwares file appears as a virus for many antivirus but it wont harm you in any way. so just disable antivirus, you can enable it after unlocking.
Ako ovo ne uspe vajda moze da se vlesuje i ceo modem...
 
Natrag
Top