Osveta na americki nacin

Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
312
Oko za oko, osveta za korpu

Odlučila si da iznenadiš dečka i odlaziš kod njega samo u mantilu. Razmišljaš o njegovom licu kad te vidi. Ali, ti si ta koja je imala šta da vidi - on "in flagrante" sa drugom!!! Onako slomljena, želiš da mu vratiš ali ne možeš da smisliš kako.
E, da smo u Americi ne bi morala da se mučiš. Domišljati Amerikanac Nik Džejms je napravio sajt koji bi sve to uradio umesto tebe.
Sajt nudi razne usluge: reklamiranje seksualnih usluga tvog bivše/g, kopanje njegovog/njenog priljavog veša, slanje mrtvih životinja i plašenje preljubnika.
files.php

Osim toga, na sajtu možete naći i zanimljive ideje za sms poruke: ("Raskid sa tobom je najbolja dijeta ikada-skinula sam sto kila sala sa sebe").
Na sajtu možete i naći kurs za pravljenje vudu lutaka ali i stavljanje podataka onog koji vas povedi na zad srama, kako bi se budući ljubavnici upozorila da neko nije dobar u krevetu ili ima čudne fetiše, žvaće čačkalice u restoranu, ne ume da bude veran ili ima stidne vaši.
"Nikakav novac ne može da se nudi sa olakšanjem koje pruža osveta", kažu korisnici i toplo preporučuju ovaj sajt.
Predhodno razmislite da li je Oskar Vajld ipak bio u pravu kada je posavetovao: "Uvek oprostite neprijateljima - ništa ih toliko ne iznervira!"
(A.B.- trojka.rs)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
A zato ti nosiš tu nindža masku. Spočetka sam mislio da je to zar ali sada vidim da je to maska osvetnice.:D

Šta reći na članak. Američkim glupostima, dekadenciji koja je dostigla vrhunac u jednom dehumaniziranom sistemu i društvu svaki komentar je suvišan. Ovo je samo jedan djelić iz prebogate psihopatologije truleži jedne civilizacije.
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
312
A zato ti nosiš tu nindža masku. Spočetka sam mislio da je to zar ali sada vidim da je to maska osvetnice.:D

Šta reći na članak. Američkim glupostima, dekadenciji koja je dostigla vrhunac u jednom dehumaniziranom sistemu i društvu svaki komentar je suvišan. Ovo je samo jedan djelić iz prebogate psihopatologije truleži jedne civilizacije.
Bila sam sigurna da si se ti sa svim oblicima misljenja posvadjao... Ali izgleda da nisi :D
Amerikanci i njihove "ideje"... Elem... ne znam sta je bizarnije, njihove ideje ili nacin na koji je ovaj tekst napisan :stupid::stupid:
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
312
srecom, nemam kome da se svetim... inace... ovi tekstovi inspirisu pa coveku svasta pada na glupost :D
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Jao sto bi dobro zvucao sajt. "Verni i posteni sa obrazom" a sto bi gradivo,stivo i slike bile interesantne. :D
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
312
Da mi otvorimo to i jos da medjusobno spajamo ove napacene duse koje zele da se svete... Auhhh :D
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Dobra ideja, samo se treba raspitati koliko kosta to planinarenje. :D

Ujedno i da zaposlimo i neke telohranitelje za svaki slucaj :roll:
 
Natrag
Top