Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
319
Pozdrav, da li neko zna kako rijesiti problem Orion tv-a jer ga nije moguce koristiti na boxu sa daljinskim upravljacem?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
1
Treba ti aplikacija za box. Inače, fenomenalno radi ali je ne daju. Nov sam na forumu, pa samo da proučim pravila i vidim smem li da ti ostavim ovde link. Ako ne, kontaktiraj me na priv.
U međuvremenu, pitaj gugla po sledećim parametrima
Orion za box: "rs.maketv.orionott"
Orion za tel: "rs.maketv.oriontv"
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
67
Malo je outdate, ali mozda nekom pomogne. Ja sam uspeo da instaliram verziju za telefon i na tv box, naime na google storu daju aplikaciju za tv box za koju je potrebna registracija i na njoj nema opcija gledaj free, a uspelo mi je da ga prevarim tako sto sam skinuo apk za telefon i onda pokrenuo taj apk na box-u i proslo je tako da mi sada radi ta free verzija i na box-u.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.759
Malo je outdate, ali mozda nekom pomogne. Ja sam uspeo da instaliram verziju za telefon i na tv box, naime na google storu daju aplikaciju za tv box za koju je potrebna registracija i na njoj nema opcija gledaj free, a uspelo mi je da ga prevarim tako sto sam skinuo apk za telefon i onda pokrenuo taj apk na box-u i proslo je tako da mi sada radi ta free verzija i na box-u.
Sta ima od kanala u toj free verziji?

Edit: instaliro i video sta sve ima.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
67
PA ima poprilicno preko 30 kanala, nesto filmskih nesto muzickih i dosta live tv kanala uglavnom domacih poneki boasnski i hrt1. Solidno radi retko secka i ima EPG, Solidno odradjeno. Najbolje skinuti na mob pa pregledati. Uglavnom solidna alternativa kaa sve liste puknu a tebi se ne jurca za novim :). Celokupna ponuda je vidljiva ali su kanali koji nisu dozvoljeni imaju sivi dugmic za play.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
10
a kako instalirati na tv ovu aplikaciju, ja sam pronasao neku, ali nema tv programa, samo radio. .. ovi iz korisnicke sluzbe kazu da instaliram sa google play prodavnice, ali je moj tv ne vidi da postoji, , inace koristim sony j80 google tv . .pozz
 
Natrag
Top