Šta je novo?
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
314
Pozdrav, da li neko zna kako rijesiti problem Orion tv-a jer ga nije moguce koristiti na boxu sa daljinskim upravljacem?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
1
Treba ti aplikacija za box. Inače, fenomenalno radi ali je ne daju. Nov sam na forumu, pa samo da proučim pravila i vidim smem li da ti ostavim ovde link. Ako ne, kontaktiraj me na priv.
U međuvremenu, pitaj gugla po sledećim parametrima
Orion za box: "rs.maketv.orionott"
Orion za tel: "rs.maketv.oriontv"

Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
33
Malo je outdate, ali mozda nekom pomogne. Ja sam uspeo da instaliram verziju za telefon i na tv box, naime na google storu daju aplikaciju za tv box za koju je potrebna registracija i na njoj nema opcija gledaj free, a uspelo mi je da ga prevarim tako sto sam skinuo apk za telefon i onda pokrenuo taj apk na box-u i proslo je tako da mi sada radi ta free verzija i na box-u.

MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.414
Malo je outdate, ali mozda nekom pomogne. Ja sam uspeo da instaliram verziju za telefon i na tv box, naime na google storu daju aplikaciju za tv box za koju je potrebna registracija i na njoj nema opcija gledaj free, a uspelo mi je da ga prevarim tako sto sam skinuo apk za telefon i onda pokrenuo taj apk na box-u i proslo je tako da mi sada radi ta free verzija i na box-u.
Sta ima od kanala u toj free verziji?

Edit: instaliro i video sta sve ima.

Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
33
PA ima poprilicno preko 30 kanala, nesto filmskih nesto muzickih i dosta live tv kanala uglavnom domacih poneki boasnski i hrt1. Solidno radi retko secka i ima EPG, Solidno odradjeno. Najbolje skinuti na mob pa pregledati. Uglavnom solidna alternativa kaa sve liste puknu a tebi se ne jurca za novim :). Celokupna ponuda je vidljiva ali su kanali koji nisu dozvoljeni imaju sivi dugmic za play.