Optimista ili pesimista?

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pesimista sa malom nadom negde ispod noktiju...malog nožnog prsta...
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Miljama daleko od optimiste,vise nesto izmedju realista i pesimista,zlatna sredina.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Optimista... nepopravljivi....
drzifige.gif



Verovali ili ne ,blagi pesimista.

Uz pozitivnu energiju koja zraci iz svakog tvog posta i uz to koliko si me puta do suza nasmejao, zaista mi je teko da poverujem u to sto kazes...
hypno.gif
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Uz pozitivnu energiju koja zraci iz svakog tvog posta i uz to koliko si me puta do suza nasmejao, zaista mi je teko da poverujem u to sto kazes...
hypno.gif

Pa hvala na lepim rečima...ali...hmmm kako da popišem...Koliko god da mi je trenutno život sprdnja uvek se nešto ispreči što te žestoko smori...Koliko god ja mislio da će biti belo ono će biti crno makar u sunce sijalo kroz to...Ili je to neki inat koje vode stvari oko mene - ne znam...U glavnom,šta god da zamislim to ne bude tako...Kad igra reprezentacija ja moram da ubeđujem sve oko sebe da ćemo da izgubimo da bi reprezentacija dobila meč...Kad sam sto posto siguran da dobijamo ,mi ili izgubimo ili igramo nerešeno...Eto tako slikovito da se izrazim :D

A možda i ne kapiram pesimizam - optimizam vagu.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
U pravu si zonki, i bolje je tako za tebe. Ja se trudim da budem pesimista... Iz prostog razloga što, kad si pesimista - nema razočarenja, samo možeš da se obraduješ ako ishod bude dobar :) A kad si optimista pa tres nosom o zemlju... nije ni malo prijatno.
Sigurnije je meni ovako...
 
Natrag
Top